*

şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahcenin unutulmaz 3 numarasi. oynadıgı yillarda kendisinden buyuk senol diye bir oyuncu daha oldugu için kendisine böyle seslenilirdi. mühtis frikikleri vardı
  (bkz: senol ustaomer)
 • hafiften geriye yaslanır gibi bir hareketle, vücudunu esneterek kitabına uygun orta kesen, 103 gollü şampiyonluğun kadrosunda yer almış milli sol bek.
 • bir de büyük senol ve küçük şenol la birlikte şenol 3 vardı fenerde oynayan o dönemde .
  (bkz: senol 3)
 • frikik yüzdesi penaltı yüzdesinden daha yüksekti.
 • küçük şenol un frikikten leblebi gibi gol attığını bende çok iyi hatırlarım. hatta 103 golle şampiyon olan fenerbahçe, sarıyer maçından sonra saha içinde tur atarken tribünler "şen ola şen ola fener şen ola" diye inliyordu ve ben 6 yaşındaki çocuk aklımla bu tezahuratı usta frikikçi küçük şenol a ithaf ediyorlar zannediyordum...
  yani yanlış anlama söz konusuymuş... tıpkı monaco maçında george weah golü atıp skora denge gelince çift maçlı eleme sisteminden bihaber olup elendiğimizi sanıp hüngür hüngür ağlamam gibi...
 • bu sene antalya'da yapılan uefa 17yas alti futbol sampiyonasinda turkiye 17 yas alti futbol milli takiminin antrenörlüğünü yapmaktadır.
 • kendisi 18 ağustos 1961 doğumludur. http://tr.wikipedia.org/wiki/şenol_ustaömer
  oysa büyük şenol* 3 aralık 1961 doğumludur. http://tr.wikipedia.org/wiki/şenol_çorlu

  dolayısı ile küçük şenol aslında büyük şenol'dan daha büyüktür.*
 • trabzonspor'da küçüklüğü şenol güneş'ten fenerbahçe'de ise şenol çorlu'dan kaynaklandı. hiçbir zaman büyük mertebesine ulaşamayan bu adem trabzon formasıyla beşiktaş'ın büyük kalecisi jurkovic'i mağlup etmeyi başardı.
 • artık küçük hakanlı, küçük şenollu dönemler bitti. niyeyse adamın başlığını küçüklü büyüklü açmışlar 2002'de. adamın adı şu.

  (bkz: şenol ustaömer)

  bir zamanlar 15 yaş milli takımlarımızın başındaymış. ben bu adamın ne futbolculuğunu ne de teknik direktörlüğünü bilirim, bildiğin tanımıyorum baya. 2 sene bu aralar milli maç özel diye ntvspor'un türkiye - letonya maçı öncesi yaptığı programda beni oldukça rahatsız etmişti. mert aydın zamanla milli takım taraftar profilinin ne kadar değiştiğini oldukça isabetli bir şekilde anlatırken bir yerde şöyle bir şey dedi.

  "türkiye yarın letonya'ya kaybederse baya bir insanın sevineceğini biliyorum."

  ne kadar doğru değil mi? mesela ben fatih terim denen ego bombası ile onun ekürisi tüpçü türk futbolundan silinene kadar yenilmemizi istiyordum, 2 sene geçti hala yenilsinler istiyorum. milli takım puan kaybettikçe hoşuma gidiyor, seviniyorum. küçük şenol ise adam tarafsız bir şekilde olanı yansıtmaya çalışırken aklısıra terim'i koruyayım diye cümle kurmaktan aciz şekilde şöyle fırlayıp adamın sözünü kesti.

  "ya öyle şey eeööe öyle düşünmeyelim yani."

  alt tarafı iş bulabildin, para kazanıyorsun diye böyle körü körüne savunmayı belgesel izliyor olsam kabul ederim ama insansın sen ya. adam haklı lan, bu kadar mı vizyonsuz, bu kadar mı dünyadan bihabersin küçük şenol? terim ayrı, hamza ayrı, bunlar apayrı. 70 milyon daha çok bekler şampiyonaya gitmeyi bu köylülerle. eeööö öyle düşünmeyelim di mi şenol ustaömer? bak, sene 2017 hala bir yere gidebildiğimiz yok. muhtemelen seni de bulunduğun pozisyondan sepetlemişlerdir. şimdi kolaysa çıkacak kanal bul bakalım.