şükela:  tümü | bugün
 • gossip girl dizisinin türkiye versiyonu olacak diziymiş. bir grup etiler gencinin hayatını anlatacak.
  serena rolü için sinem kobal'la el sıkışılmış.

  sinem'in sevgilisi arda turan'ın seti basıp olay çıkarması çok muhtemel, çünkü gossip girl'de serenanın yatmadığı, yiyişmediği adam kalmamıştı. *

  edit: mütemadiyen kıza öpüşme yasağı koymuş hahah. türkiye'deki oyunculuk anlayışı bu kadar işte...
  daha doğrusu silinip gidecek oyuncularla kalıcı olanların farkı burada başlıyor.
 • stv dizilerine layık bir isimle piyasaya çıkmış, doğmadan ölmesi gereken genetiği bozuk dizi. sonunun without a trace'in türkçe versiyonu çemberin dışında* adlı diziyle aynı olmasını diliyorum.
 • aha buraya yazıyorum chuck bass karakterinin türk halini 80'lerin zengin salak kötü adamları gibi yapacaklar kesin.
 • (bkz: #18133390)

  çok önce söylemişiz...
 • (bkz: yalçın küçük)
  (bkz: sırlar)
 • dizide chuck'ı canlandıracak olan er kişi burak özçivit'in oynayacağı karakter "çetin"e orijinaline uygun olsun diye kısaca "çet" diyeceklermiş. şahsi görüşüm şudur ki çocukceğizin adı çakır olsaydı kendisine kısaca çak da denilebilirdi. naçizane fikrim dikkate alınırsa ne mutlu bana. maksat bir çak'ma oldu mu kaliteli olsun.
 • 26 yaşındaki kazık kadar adamı lise dizisinde oynatarak süper bir dizi olacağı sinyalarini şimdiden veren dizi. heyecanla bekliyoruz.
 • lise değil de bir özel üniversitede dönen dolaplar şeklinde anlatılsa daha bir yenilir yutulur cinsten olur diye düşündüğüm dizi.
  gerçi tek bölüm bile gossip girl izlemediğim için tam konsepti çözemiyorum ama sonuçta olacak olan nedir, ne değildir belli gibi. entrika, kimin eli kimin cebinde olayları, kavga-kıyamet, kıskançlık krizleri ve elbette "aşkitom" tarzı aşklar...
  haaa bu dizi, dediğim gibi lisede değil de üniversitede geçerse izler miyim, yine izlemem. "benim babalar gibi ezel'im var, napayım küçük sırlar'ı" der geçerim.
  ama yine de söylemeden edemeyeceğim, o kazık kadar burak özçivit'i lise öğrencisi yaparsanız kimse yemez. zamanında emre altuğ'a yapmıştınız aynı haltı*, yemedik, bunu da yemeyiz.
 • gün itibari ile teaser görüntüleri yayınlanan, prömiyerinin de 20 temmuz'da yapılması planlanan kanal d'nin yeni dizisi. kavak yelleri ve es es gibi yapımları türk gençliğine kazandıran timur savcı, bakalım bu sefer nasıl bir karışım ortaya çıkaracak. senaryosu kim tarafından yazılıyor bilmiyorum, ancak güzel kızlarla yakışıklı erkeklerin yemek niyetiyle sunulduğu bir dizinin hitap kitlesini baz aldığımızda, senaryonun çokta önemli bir rolü kalmıyor. dizinin yönetmen koltuğunda bir değişiklik olmadıysa kavak yelleri'nden de tanıdığımız kerem çakıroğlu oturuyor. haftalar süren provalardan sonra çekimleri geçtiğimiz cumartesi başlamış. gossip girl'ün telif haklarını alamadıkları için hikayede ufak tefek değişikliklere de gitmişler. örneğin serena ve dan'i üvey kardeş yapmak yerine, blair ve chuck'ı üvey kardeş yapmışlar. ama tanıtım görüntülerine de bakacak olursak, ana karakterler itibari ile iki dizi arasındaki sıkı benzerlikler göze çarpıyor. ha birde meriç karakterini canlandıracak kızın fiziksel olarak jenny humphrey olabilmesi için baya bir fırın ekmek yemesi gerekecek.

  tahmini eşleştirme:

  serena van der woodsen -> sinem kobal (su)
  blair waldorf -> merve boluğur (ayşegül)
  dan humphrey -> birkan sokullu (demir)
  nate archibald -> kadir doğulu (ali)
  jenny humphrey -> ecem uzun* (meriç)
  chuck bass -> burak özçivit (çetin)
  vanessa abrams -> ipek karapınar (arzu*)