şükela:  tümü | bugün
  • bostanci'da ara sokakta bir bakkalda yarim litrelik kucuk sise erikli suyun 1.5 tl olmasi durumudur. olayi sorguladim, zam yeni geldi dedi.
    bakalim diger bakkallara ne kadar kisa sure icerisinde sicrayacak.
  • antalya'dan bildiriyorum yalan ifade. 0.75tl'ye alıyorum erikli 0.5 lt suyu.
    edit: kafe işleten bir abimizin söylediğine göre bölge bölge farklı fiyat uygulaması varmış.
  • çok kısa süre içerisinde yansıdı. kırşehir'in küçük bir ilçesinden bildiriyorum. toptan 4500 liraya aldığı aynı miktardaki suyu 8000 liraya aldığını söylüyor burdaki tekel bayii. tabi yansıması istanbul kadar olmuyor. burda 1,5 litresi 2 lira henüz.
  • doğru değil. burada 1 tl karşim. iki tane alsan 1 tl kar edersin, üç tane alsan 1.5 tl cebinde. kebap valla.

dont eat me bağcılar'dan bildirdi.
  • istanbul avrupa yakasından bildiriyorum 0.75 tl'ye su içip 1.00 tl'ye işiyorum. anasını satayım su içmek işemekten ucuz
  • su veren itfaiyenin bile rahatsız olduğu durum.
  • maksimum 48 kuruşa alınan suyun keriz sikme yöntemiyle satılmasıdır..
    kimse kusura bakmasın ama "herkes bim'lere a101'lere gitmeye başladı" diye sitem eden bakkallar sizin yaptıklarınız yanında bu az bile..
  • bir kaç gün önce eskişehir otogarda su alırken fark ettiğim durum. 1 lira mı deyip parayı uzattığımda 1.5 tl cevabını alınca dumura uğramıştım. adamın uzattığı su da egesu mudur nedir hiç duymadığım bir şey. allahtan başka marka yok mu diye sorunca kalabak olduğunu gördüm de verdiğim 1.5 tl ye acımadım. uyduruk marka suyu 1.5 liraya kaktıracaktı göz göre göre. tuvaletleri beleş olan eskişehir otogarında su fiyatlarına da bir ayar çekmesini bekliyoruz yetkililerden.
  • bostancı mado'da 33 cl suya 4 tl verdikten sonra şaşırmadığım durum.

sırf bu yüzden bir daha asla mado'nun başka herhangi bir şubesine gitmeme kararı aldırmıştır.
  • su değil, vicdanlar pahalı...