şükela:  tümü | bugün
  • proceedings of the national academy of sciences’ta bahsedilen eksantrik bir iddia.

70 erkeğin mri taramasından çıkan sonuca göre; küçük testisli erkekler daha iyi baba oluyorlarmış. yani erkeklerin testis boyları, daha fazla spermle ters bir orantıya sahipmiş.

ayrıca yapılan çalışmada 70 erkek, çocuğunun fotoğrafına bakarken mri taramasından geçirildi. aynı anda eşlerine, çocuk bakımı konusunda kocasının ne kadar yetenekli olduğuna dair test uygulandı. araştırma sonuçlarına göre, küçük testisli erkeklerin çocuklarına karşı daha korumacı bir tavrı olduğu ve mrı taraması sırasında beyinlerindeki ebeveynlikle ilgili bölümün aydınlandığı belirlendi.

women’s health’de yer alan habere göre, çalışmanın yazarı dr. james rilling, araştırma sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede 'testis ölçüsü sperm üretimiyle bağlantılı olduğundan, büyük testisli erkeklerin daha ziyade ilişkiyle ilgilendiği tahmin ediliyor. bu nedenle ebeveynlik için daha az enerjileri kalıyor' dedi.

eksantrik bir durum. eminim bu entryi okuduktan sonra tüm ekşiciler pantolonları indirip şöyle bir göz ucuyla kontrol etmeden geçmeyeceklerdir.
  • taşak falıma baktım. senden baba olmaz çıktı.
  • (bkz: çüş)
    (bkz: oha)
    (bkz: yuh)
  • obradoviç'in çocuklarını boğması lazımdı bu teoriye göre
  • kıyaslamasının orşidometre adı verilen şu töbe bismillah alet ile yapılabileceği bilimsel tespit.

fakat ortalıkta bırakmayın, dedeniz filan bulup kahvede götürüp ulu orta sallamasın. **
  • iyi işte yav. kötü baba mı olaydım.
  • uzmanlardan açıklama bekliyorum. hangi yumurtayı baz almamız gerekiyor?
    (bkz: bıldırcın yumurtası)
    (bkz: tavuk yumurtası)
    (bkz: kaz yumurtası)
    (bkz: devekuşu yumurtası)

bir de vücut kitle endeksini dikkate alacak mıyız?