• tek bir eleştirim olacak, maskelerinin bir an önce takılması. direnç halinde maskeleri dikiş de atabilirler.
  • polislerimizin yeteri kadar eğitim almadığını gösteren fotoğraflar.
    iz kalmaması lazım kardeşim, vatan ve gayrettepe bunun için varlar. tez zamanda bu yazdığım iki polis merkezine gotürülmeleri gerekiyor.

edit: @ankilezon çaylak arkadaşın söylediğine göre gayrettepe kapatılmış, olsun yine de eş değer bir karakol olduğunu düşünüyorum, illaki bu amiplere ilgi alakanin yoğun olduğu bir yer vardır.

edit 2: @hz tunechi adlı yazar arkadaş kapatılmadığnı, trafik şubenin taşıdığını, asayişin devam ettiğini belirtti.
  • birazdan ırkçılık bahanesiyle eleştirmeye gelip bunları savunan yazarlar olacak. engelleme listesine eklemek için acilen bekleniyorsunuz.
  • bence yetersiz olmuş... keşke ağızları ve burunları yer değiştirseydi tanınamasalardı...

magandaların sonu böyle olunca zerre üzülmüyorum, beter olsunlar... toplum için zararlı organizmalar...

güvenlik güçlerinin ellerine sağlık...
  • ilkinin kaportası tam istediğim gibi. lakin diğer ikisine atılan sopayı yeterli bulmadım. bence de diğer ikisini birer part daha dövsünler.
  • üçüncü adam “rethink” yazılı sweat giymiş, ironik.

eğitim bunun için önemli*.
  • bunlara dayak atanları kınıyorum.
    insan bizi de çağırırdı ya
  • abicim dövsünler, ok de; bu fotoğrafları neden servis ediyorlar. hangi akla hizmet anonim bir sosyal medya hesabı bunları paylaşıyor? önemlisi nasıl bu kişiye ulaşıyor fotoğraflar. fotoğrafları çeken kendisi ise, demek ki bir polis, profili incelenince ne kadar tarafsız olabileceği ve kime neye göre kanun sağlayacağı anlaşılıyor.

polisin övgüye methiyeye mi ihtiyacı var?
    bunu paylaşacağına bir çocuk tecavüzcüsü yada bir kadına şiddet uygulayan şahsa da aynı muameleyi yapıp paylaşsa ya. bu kişisel intikam fotoğrafı. bunu paylaşmak mantıksız. zaten çekmişsin karakola. döv söv. hırsını çıkar. kim görecek kim ne diyecek. ama paylaşılması mantıksız arkadaş.

not: yazdıklarımdan dolayı şerefsiz serserileri savunuyorum zanneden dingildir. polis görevini yapıyor. yapsın da her zaman... ama fotoğraf servis edilmesi mantıksız. şu fotoğraf ile o polislere göstermelik bile olsa soruşturma açılacak. kendilerine ceza gelmese bile sicillerine işlenecek.
  • en kısa sürede covid-19 testi yapılması gereken zanlılardır. inşallah polisimize bunlardan mikrop falan bulaşmaz. zanlıları sakinleştirmek için tekme atan polislerimizin ayakkabıları dezenfekte edilmelidir.

allah tüm kolluk kuvvetlerimizi korusun, kollasın inşallah.

not: kürtlere ve/veya kanarya mahallesine küfür edenler bizden değildir. kanarya mahalesinin %44'ü pkk olsa bile geri kalanı chp, akp, ve mhp'dir. lütfen 6 kişi için bütün mahalleyi aşağılamayın.
  • karantinayı ihlal edenlerin, eğer acil bir durumları yoksa (ki acil durumu olanlar münasip bir dille anlatırsa derdi dinlenir, polisler canavar değil onlar da insan ve salgın tehlikesi onlar için de geçerli) en ağır şekilde cezalandırılması gerekir. bu ceza için de illa mukavemet beklenmemeli. söylediklerim polis devletini savunmak gibi algılanıp boş hümanistlik kasılmasın, dışarıya çıkanlar sadece kendilerinin değil, toplumun hayatını tehlikeye atacak tipler.

tanım: polise saldırmadan önce keşke bu hale getirilselerdi dediğim primitif yaşam formları.
hesabın var mı? giriş yap