şükela:  tümü | bugün
 • konser organizasyonları açısından kötü havalandırma sistemi sebebiyle vasatın altında bir mekan.

  19 nisan 2009 opeth istanbul konserinde çadırın içi o çaptaki bir konsere göre çok fazla dolu olmamasına rağmen havalandırmanın rezalet olmasından ve aşırı sıcaktan dolayı oradaki kitlenin vücudundan çıkıp buharlaşan ter, çadırın tavanındaki brandada yoğunlaşıp tekrardan damla damla üzerimize yağmıştı. hatta damla yoğunluğuna bakarak dışarıda oldukça şiddetli bir yağmur olduğunu düşünmüştük ki konser bittiğinde dışarının oldukça kuru olduğunu görüp gerçeği anladık. * *
 • unirock festival 2009'un da yapıldığı yerdir ayrıca.
 • 19.11.2009 tarihinde saat 21:00 itibarıyla, w.a.s.p. ile sevenlerini izleyenlerinin buluşmasına yardım ve yataklık* edecek mekan.

  ben orada olamayacağım, o ayrı...

  çok doluyum...
 • 6 aralık 2009 günü dark tranquillity ile tarihinin en güzel gecelerinden birini geçirecek olan mekan. konserin pazar gününe kaydırılması çok güzel oldu.
 • konser için pek uygun olmadığı aşikardır.
 • konser için uygun olmadığı gibi, hiç bir sahne sanatı gösterisi için de uygun değildir.eğer şanslıysanız önünüzdeki kafaların arasından sahnenin küçük bir kısmını görebilirsiniz. hatta "michael flatley's lord of the dance" gösterisine gidip esasen bir ayak dansı olan irlanda dansını,dansçıların ayaklarını göremeyerek de seyredebilirsiniz.
 • yazlık sinema havası yakalayalım demişler ama öndeki kafalardan sahneyi görücez diye sekiz olduğumuzla kaldık. ne izlediğimden bişey anladım, ne dinlediğimden (bkz: lord of the dance).. daha bunun kranberisi var.. allahtan o ayakta.

  ps: sahnenin tek tarafına ekran koymayı akıl eden organizatörü bir daha tuvalette rahatsız etmeyin. adam bir an önce işini bitirip çıkıcam diye eksik düşünmüş.
 • temmuz sonundaki cranberries konserinin yapılacağı konser alanı. iğne atsan yere düşmeyecek, sıcaktan bunalmış, nefes aldırmaz bir hale getirecek bizi diye korkuyorum daha şimdiden... paramızla rezil olacağız sanki yine konser aşkına.
  konsere gittim editi: beklentilerimi boşa çıkarmadı sağ olsun. alabildiğine kalabalık, açık havada 3 gün kapalı kalmış oda atmosferi yaratabilen bir yermiş.
  ayrıca da rica ediyorum yazları "haydi eller havaya" * demek yasaklansın, insanlar telefonla video çekmesinler ve mümkünse ille tempo tutmak istiyorlarsa bunu göğüs kafesi hizzasında yapsınlar.
  o eller her havaya kalktığında burnumun direği sızladı şerefsizim. kafamı sağa çevirsem ayrı kötü, sola çevirsem ayrı kötü ter kokuyordu.
  (bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
 • bu akşam muhteşem bir konsere ev sahipliği yapacak olan mekan.

  (bkz: 23 haziran 2010 gotan project istanbul konseri)