şükela:  tümü | bugün
  • onlarca barbie ve bi tane ken e sahip olduğum için kombinasyonları ne şekilde yapacağımı hiç kestiremezdim. hala cevabını bulabilmiş değilim. oysa sosyal hayatıma çok katkısı olabilirdi.
  • nedendir bilinmez sadece bi tek barbiemle ken i sevistirirdim..öbürleri avcunu yalardi..tek eşlilik olayi kendini o zamandan belli etmis olsa gerek..
    bunlarin en sevdikleri yer masanin üstüydü bide onu hatirliyorum...
  • bunu yapan çocuğun yakında mastürbasyonu keşfedeceğinin işaretidir.

nedense iki oyuncak (barbie ve ken veya barbie ve barbie) birbirlerine "x" olusturacak sekilde, çapraz olarak tutularak yapılırdı bu. (bkz: hiç yoktan pozisyon yaratmak)
  • barbie ve ken sayısı oransızlığı sonucu en eski olan barbienin saçlarına kıyılır bir güzel o da olur sana bir ken. sonra akalım orgylere..
  • su anda cep telefonlarini ust uste koyarak ters cevirip 69 yaptirdigimiz durumun cocukluk versiyonu.
  • erkek barbiem* yoktu benim*.sonra bir gün üstün zekamla bir barbiemi yıkadım, bir güzel saçını kurttum fönle.e tabii ki saçları yandı.bunun üzerine saçlarını kısacık kestim caaanım bebeğin.dolayısıyla artık o erkek olmuştu benim için.
    seviştirme sırasında bunun göğüsleri çok problem yarattı ve bir süre sonra onlar artık sevişmeyen bir çift olmak zorunda kaldılar.
    (bkz: allahim kucukken ne kadar aptalmisim)
  • cocuklukta hiç kenim olmadigi için genelde barbieleri öpüstürerek dahil oldugum eylemdir.
    taa ki hayatimiza minik bir lego erkegi girinceye kadar. pratikte iki barbie yi sevistirmek diger oyuncaklarla sevistirmeye göre daha kolay ve ergonomik olmasina ragmen kiz kiza olmasi barbie ye hep huzursuzluk vermis ama öpüsüp koklasacagi robot gibi power rangers gibi bir erkek olmadigi için de buna mecbur kalmis, oyuncak ayiyla sevismeyi de kendisine yedirememistir. bu yüzdendir ki lego erkegi barbie nin hep bekledigi sevgili olmus, dizlerine gelen boyuna, silindirik vücuduna ve her daim siritan yüzüne ragmen lego erkegi tercih edilmistir.
    hatta kendileri benim tanidigim seviserek evlenen ilk çift olmuslardir.

(bkz: aferin)