• levent kırca şu kılıkta resim keman ile sağa sola saldırıyor yıl 95 96 97 olabilir yaşım 5 6 yada 7 neyse bu sağa sola saldırıyor kemanı parçalıyor konuşması falan çok değişik ben nasıl korktuysam şuan bile görünce içim ürperiyor.
  • (bkz: süt kardeşler'deki gulyabani) bundan aklım çıkardı o sahne geldiğinde (bkz: fırat) gibi annemin arkasına saklanıp "geçti mi?" diye sorardım hep :) yeminle kazık kadar olduk hala gece yarısı sokakta falan aklıma gelse bi ürperirim.

e.t. filminde bisiklete binip ayın önünden geçtiği sahnede hep korkardım.

jaws filmlerinin her sahnesi yüzünden hala denize girerken tedirgin oluyorum aniden televizyonda bir belgeselde köpekbalığı görsem far görmüş tavşan gibi korkudan donup kalıyorum.
  • sanırım trt'deydi, ellerini yıkamayan çocuklar ile ilgili bir videoydu ve doksanların başıydı galiba. çocuk ellerini yıkamadan yemek mi yiyecekti ne, birden ekran kararıyor ve cak cak cak cak diye sesler çıkıyordu. sittin sene unutmam bunu.

hatırlayan varsa yeşillendirsin.
  • 1994 yılına ait bir kamu spotu video
  • (bkz: mars attacks)

henüz daha 5 yaşındayken her sahnesini titreyerek izlemiştim. bugün öğreniyorum ki aslında bir komedi filmiymiş. allahsızlar.
  • hizbullah'ın mezar evlerine ait görüntülerin yer aldığı haberler korkunçtu.
  • oya başar'ın "ne koydun la kafana" sorusunu sorduğu baltalı dayıdır.

tabi balta levent kırca'nın kafasına saplanmış vaziyettedir. o yıllarda böyle kostüm, makyaj yapan görmemiştim.
  • freddy'nin yatakta uyuyan johnny depp'i depmesi. haşırt diye yatağın içine çekmesi. hala unutamıyorum
  • gulyabani - süt kardeşler

hâlâ o sahneyi görünce hafiften ürperiyorum. çocukluk travmam.
hesabın var mı? giriş yap