şükela:  tümü | bugün
  • hayallerinizin gerçek olup olmadığını gösteren durum. belki de başka hayaller kurulup onlara ulaşılmıştır. belki de kaybedenler kulübüne üye olmuşsunuzdur. benim için ise durum şu:

küçükken f1 pilotu olmak isterdim. ilkokul öğretmenim herhalde başka arkadaşlarımın dediklerine benzer bir cevap vermemi istemiş ki bana başka bir şey söyle demişti. ben de bilim adamı olmak istiyorum demiştim. şimdi bilim adamı oldum demek biraz iddialı olur ama o yolda ilerliyorum. hala f1 pilotu olmak isterim. teklif gelse yaptığım her şeyi bırakıp 24 saat sadece yarış düşünürüm.

edit: abbermustnotdie'ın uyarısı üzerine tanım eklendi.
  • küçükken bir an evvel büyümek istiyordum,

büyüdüm ziyan oldum.
  • çok çok küçükken 5-6 yaşlarındayken, 90'lar televizyonunun bilinç altıma soktukları sayesinde dansöz olmayı isterdim. ibo show yüzünden hep...
    sonra ondan vazgeçtim. miss turkey güzellik kraliçesi olmayı istedim.boy1.58 'de takılı kalınca o da olmadı. hemşire olmak istedim sayısalım berbat çıktı.
    liseye geçince de ileride psikolog olmaya karar verdim. onu da başaramadım. şuan psikolog olamadım ama psikologluk oldum.
  • pilot olmak istiyordum.
  • hiçbir şey olmak istemiyordum ve hiçbir şey olamadım.
    daha doğrusu toprağın nasibi oldum. olacağım.
  • küççüken hayat şöyleydi diye facebook'a yazmıştım
    malum kesimden biri bana şöyle yazdı
    'küçükken evcilik oynardık ve sen hep orosbu cocuğu olurdun'
    bende şöyle cevap vermiştim
    'anamda sen olurdun'
    gece gece o geldi aklıma