şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir adam vardı hatırlarsanız, ergenekon denilen örgüt kumpasının bir parçasıydı. ergenekon'un kasası dediler adamın neredeyse cebi delik çıktı, hastahanede kahrından eridi kurudu öldü. şimdi o adamın orda olmasına bir şekilde neden olanlar yemek masasında siyaset yapan askeri kahraman diye savunuyorlar. yahu bu ergenekon'da iftiradan içeri atılanlar, içeride vefat edenler, kızının oğlunun düğününe gidemeyenler yunan askeri miydi orda mı yattılar ettiler ne oldu da böyle oldu. ne oldu da bu zavallı dürüstlüğünden acılar içinde ölen adam unutuldu. unutmayın, bu adamın ölümüne sebep olanların yönetim kadroları hala bazı kurumlarda, bu adamı öldürenlerin başındaki adamın önünde diz çöken başını kapayan insanlar milletvekili adayı oldu, unutmayın. unutmak isteyenlere hemen bir fotoğraf gösterin 2 dk anlatın...
  • ergenekon'un kasası denerek ''turp gibi sağlıklı iken'' zindana atılmış, kendisini tekrar gördüğümüzde ise aklımızdan silinemeyecek şekilde sağlığını yitirmiştir kendisi.

fethullahçı&akp'li koalisyonu ile her gün ergenekoncu-darbeci-hain-ıdı bıdı ilan edilip her yerde işkence edilen bizlerce unutulmayacaktır. intikamı, bak intikam diyorum, muhakkak alınacak ve sorumluları muhakkak cezalandırılacaktır.

kimse öyle sessiz sakin emekli hayatı yaşayacağını sanmasın. ayarını bozduğunuz terazi düzeltilecek, adalete hesap vereceksiniz! kuddusi okkır gibi bir deri bir kemik, bilinçsiz şekilde yatarken sizi göremezsem benim de gözüm açık gider.
  • yanlış bir iddiadır çünkü daha dün düzgün bir sohbet ortamında kendisi anılarak örnek verildi.