şükela:  tümü | bugün
  • canlı yayını basan kedi olayındaki "insan" kahramandır. hem kahramanlardan insan olanı olmasından ötürü, hem de "insan" olabilmesinden ötürü bu tanımı layık gördüm kendisine. gayet de soğukkanlı, başarılı bir sunum yapmıştır. o yüzdendir ki bu sözlükte de bir başlığı hakettiğini düşünüyorum. yani dj im diye geçinen ne idüğü belirsiz youtube maymunları, okumadığı kitap hakkında ahkam kesenler, iktidara yaslanıp spor siyaset sanat her türlü programda edepsizlik yapanların başlığı var da, bu adamın niye yok?

azıcık da payelendirelim.
  • 10 numara insandır.
  • hayvanseverliği sayesinde tanıdığımız sunucu. üstelik sosyal sorumluluklarında bilincinde.

merhamet insanlara ne kadar yakışıyor.

umuyorum ilerleyen senelerde bu başlık pozitif yorumlarla dolar taşar.
  • on numara insan. tebriklerimi sunuyorum kendisine. aksam aksam umut vermistir.
  • adamın dibidir. videosu terapi resmen ya, ne rahatladım ve huzur doldum gece gece.
  • alkışlarımız, woo-hoo'larımız kendisiyledir. ne güzel insandır be! sakin sakin mesajını vermiş, kendisi kadar yaşama hakkı olduğunu bildiği kediye sevgi ve ilgisini sunmuş, işini de yapmaya devam etmiş.

bakın sırf insanlığına değil profesyonelliğine de şapka çıkartmak lazım. zira ben orda olsam, "hiii!! ayyyy ben senin götünü yeriiim, tatlı mışın şeeen? üçüdün mü şeeen?" diyerek, tüm kaportayı darmadağın etmiştim.

saygılarımız ve sevgilerimiz kendisiyle. helal olsun. öptük.
  • daha önce de böyle bir şeye imza atmış insandır.

evlenme teklifi
  • denizli işitme engelliler derneği kurucusu ibrahim çelebioğlu' nun oğludur. işaret dili eğitimi de vermektedir. güzel insandır vesselam
  • mesleginde ne kadar basarili bilemiyorum. ancak, mesleginde basarili olmasini cok istiyorum kendisinin.

hayvanlara karsi merhametli olan, onlarin canini dusunen insandan kolay kolay zarar gelmez arkadaslar.

yalniz serefsiz ked ide cok tatli ya, kulagini isirir insan onun oracikta, sevimli liboş

(bkz: #63564279)