şükela:  tümü | bugün
  • son sınıf öğrencisiyken ve 4 sene boyunca ır'dan aldığım derslerden yamuk yapmayı geçtim, diğer bölümlerden aldığım derslerin sınavlarında dahi en ufak bir yamuğum olmamışken ve ır departmanıyla kopya konusu bir kenara başka hiç bir konuda bile bir problemim olmamışken ve daha da güzeli mezuniyetime 3 ay kala girilen bir finalde beni hedef alarak kopya tribine girmiştir. telefonumu seslide unutmuşum. en ön sırada oturuyorum. telefon çalınca telefonu cebimden çıkarıp onun da göreceği bir şekilde havaya kaldırıp sessize alıyorum işareti yaptım. "alırım kağıdını iptal ederim sınavını" dedi. "telefonu sessize alıyorum ve görebileceğiniz şekilde de havaya kaldırıyorum" dedim. daha fazla konuşma alırım kağıdını iptal ederim diye bağırdı. ya kötü gününe denk geldim ya da kötü birisine. zira 4.sınıf dersinin finalinde, böyle bir diyalog sırasında "iptal ederim o kağıdını" tehditleri savuran birisinin bu halini başka bir türlü açıklamak mümkün değil.
  • öğrencisi olmadığım halde dersine girmek istediğim, birlikte bira içmesi keyifli, kâh düşünceli kâh neşeli insan. fotojenik değildir ama o kadar kusur kadı kızında da olur.
  • dünya iyisi, güzel arkadaşım.

kendisine metro istasyonunda tacizde bulunup, hakkında hukuki işlem başlatılmış sözlükçülerin kendisi ile tanıştığına bin pişman olması şaşırtmamıştır. artık buna nasıl tanışma denirse!

uzak durulması gerekiyorsa kulağının dibine kadar niye girdin diye sorarlar ama adama. mahkemede de soracak zaten, hiç merak etme. bir de içindeki kötülüğü görmüş beyimiz, hadi ordan!