1. ameliyat olan hastaların genelde memnuniyetlerini dile getirdiklerine şahit oldugum ankara kennedy caddesinde konuşlanmış hastane.
  2. bunyesinde baya guzel hatunlar barindiran yer. boyle etrafta fildir fildir dolasanlari sizi oraya buraya goturenleri kast ediyorum artik ne deniliyorsa onlara. goz bebeginizin acilmasi icin damlaya ihtiyac kalmiyor... ben bir kac defa daha gidecegim muayene icin sanirim a-ha bak sol gozume bir sey oldu sanki kesin kontrol ettirmem lazim.
  3. kadıköy şubesinde her şey iyi ve yolundayken, bekleme bölümünde öyle sıramı beklerken, masa üstüne konmuş dergiler içinde muhafazakâr -hatta gerici- bir dergiyle rastlaştığımda dumur olduğum yer. burdan yetkililere seslenmeli. ayrıntılar önemlidir!
  4. nedense hiçbir özel sağlık sigortası ile anlaşması olmayan, bu yüzden özel sektörde ücretli çalışanların %90'ına kapılarını kapatan ve bunu da evet hiçbiri ile anlaşmamız yok diye özenle belirten ilginç hastane.
  5. çalışan olarak gittiğim ve sigortadan faydalanıp 30 liraya muayene olduğum göz hastanesi.. sıra beklemeden rahat bi şekilde muayene oldum.. doktorunun niteliği ise gözlüğü aldıktan sonra belli olacak hayırlısı bakalım
  6. 2 kez muayene oldum, 3. sü için internet üzerinden biraz önce form doldurdum telefonla aramaya üşendiğim için, yaklaşık yarım saat sonra geri arayıp randevumu verdiler hemen yarın için.. muayene sırasında da oldukça güzel ilgileniyorlar, ben çok memnum kalmıştım..
  7. gayet ilgili ve güleryüzlü doktorlara sahip, 6 ayda bir genel kontrol için gittiğim, tavsiye edebileceğim iyi bir hastane.
  8. iyi güzel hoş bir hastanedir. genelde 2-3 operasyonda gerçekleştirilen göz rahatsızlığımı tek operasyonla sorunsuz çözdüler. yalnız ameliyat olacaz diye tüm gün aç kaldık, ameliyat sonrası bir yemek vermediler. o yüzden hafif bir kırgınlığım yok değil kendilerine.

kudret göz hastanesi hakkında bilgi verin