şükela:  tümü | bugün
  • türkiye cumhuriyeti devleti cumhurbaşkanlığı makamının içinde bulunduğu gafleti, vahim bakış açısını özetler ibrahim kalın ifadesi. kudüs hizbullahçıların, rabiacı sapkınların bir şeyi olabilir lakin türkün onuru değildir. türkün onuru çanakkale'dir, büyük taarruz'dur olsa olsa.
  • (bkz: süleymanşah türbesinin yeniden taşınması)

bunu yapan bunu da yapar, at fav'a bekle.
  • üst düzey rezalet, şunu alıp "kardeş ne diyorsun sen?" diyen bir muhalefette yok. filistin kktc'yi onur meselesi mi yapmıştı haberimiz yok, ya da kktc'yi tanıyor mu. filistinliler osmanlılara yaptıklarından ya da asala ve pkk için özür mü dilemişlerdi?
  • nüfusunun %90 nı müslüman olan bu ülkenin 4 partisin ortak bir bildiriyle kudüsün başkent tanınmasına karşı çıkıyorsa iktidar partisinin basın açıklamasın da müslümanların ilk kabesi peygamberileri hz. muhammedin mescid-i haramdan mescid-i aksa'ya miraç edildiği ve arkasına 124 bin peygamberi alarak o gece indirilen namazı kıldırdığı mekan olan mescid-i aksa! tabi ki biz müslümanların onuru olacaktır.

bunu bu ülke de herkes kabullenmeli artık!

edit benim nickimin üzerinden bana saldıran insan! ya sen ne kadar ucuz bir beyne sahipsin söylediklerime kulp bulamadında nickime mi takıldın?
    demek ki yüzümü görsen burnumda ki yanıklada benle alay edeceksin :) 8900 entri girmiş her boka söyleyecek bir boş lafın var!
  • benim değildir. ayrıca bununla ilgili goygoy yapıp da "herkes bu onuru kabullenmeli" diyen tipler öncelikle bir zahmet kefere nicki almayıp nüfusu % 90 müslüman bir ülkeye uygun müslüman bir nick almalılar değil mi!!?

tanım: slav nicklilerin sahiplendiği ifade.