şükela:  tümü | bugün
  • mirasımız derneği başkan yardımcısı çakmak, "bizler biliyoruz ki kudüs düştüğünde sıra istanbul'dadır. işgalci israil, müslüman ziyaretçiler olduğunda mescid-i aksa’da zorbalık yapamıyor, özellikle de türkiye'den gelenler olduğunda." dedi.

ilgili link
  • bunu abdulhamit han da söylemişti ama birileri tarafından engellendi onun kurtarıcı girişimleri.

5 kuruşa peşkeş çekildi.
  • “daha arada bir sürü şehir var bize sıra çok.”
    diye düşündürür.
    “bir gece ansızın 82 kudüs 83 şam 84 afrin 85 istanbul.”
  • ne yaparlar mesela istanbul' u alırlarsa? yeşillikleri yok edip her yere beton mu dikerler? yüzüne bakılmayacak evlerin bedeli en az dörtyüz bin, kirası en az binbeşyüz lira mı olur? her suriyeliler, yabancılar mı dolar? metrobüsler adam mı almaz, trafikte en kısa mesafe iki saat mi olur?

tanım: bizim gibi fakir kesimi ilgilendirmeyen zırva bir tespit.
  • doğru bir önermedir. lakin gerisi daha önemlidir. yani, o zaman ne yapıyoruz?

çok çalışıyoruz, kafayı "rekatın ortasında gaz çıkartırsam ne olur" gibi sorular yerine bilim ve mühendislikte yakıyoruz. bu amaçla çocukların gelişmesi için gerekli tüm gıdayı fazlasıyla üretiyor, on numara eğitim veriyoruz. sonrasında bu çocuklar gereken her türlü makina, silah, ilacı yapıyor, ülkeye çil çil altın kazandırıyor, küffara el açtırmıyorlar.

ondan sonra gürbüz ve akıllı çocuklarımız dualarla sefere çıkıp kudüs'ü kurtarıyorlaaar....
  • kudüs düştüğünde doğrudur, istanbula gelmişlerdi zaten. lakin şöyle bir durum söz konusu; birincisi, arapların ihaneti ile düştü kudüs, ikincisi ise, biz istanbula gelenleri, geldikleri gibi gönderdik. kudüs artık bizim toprağımız değil, dolayısıyla meselemiz değil, filistinliler düşünsün. yok islam kardeşliği ayağına diyorsan, diyeni bağlar ve cihat, gaza gibi eylemler için kendisini kudüse alalım. dersinizi israil'e ister güzellikle isterseniz şiddetle anlatın, ama burda kafa sikmeyin.
  • bu konuyla ilgili şakalar komiklikler yapıp bir de istanbul'un sıkıntılarından bahsedenlerin şu hayattaki değerleri nelerdir merak ediyorum. insan vatanının bir parçasından vazgeçebiliyorsa her şeyden vazgeçebilir. hep diyorum bu kadar cahillik okumakla olmaz, kansız da olmak lazım.
  • kuduz israil kudüs ile yetinmeyecek
    bilim insanları
    kuduz bir yahudinin gözünü inceleyerek
    kara delik hakkındaki tüm sırları çözebilir
  • şunu anlamıyorsunuz siz "ortadoğu bataklığında ne işimiz var" derken batılı ülkeler orada yer altı ve yer üstü ne varsa çalıp götürüyor. yani onlar demiyorlar ortadoğu bataklığında ne işimiz var diye. tabi size göre yine onlar haklı çünkü biz de sömürtmeseydik.

valla sizin gibilerden umudumu kesiyorum. artık yeter.
    edit: #72660203 al işte adam kendi atasına diyor işgalci diye.. israil'den, abd'den medet umuyor. bunu bazı ıraklılar da yapmıştı, hatta bazıları amerikan askerlerini çiçeklerle karşılamıştı; sonradan onların köpekleriyle işkenceye maruz kaldılar. milyonlarca sivil katledildi. abd'den medet umanlar yallah ırak'a.
    ek olarak: bkz
  • (bkz: anan zaaa xd)