şükela:  tümü | bugün
 • imza kampanyası

  --- spoiler ---

  işgali ve kudüs’ün israil’in başkenti olarak tanınmasını kabul etmiyoruz. uluslararası kamuoyunu, islam ülkelerini ve bm’yi bu hukuksuzluğa karşı harakete geçmeye çağırıyoruz.
  --- spoiler ---
  tanım: ihh’nın trump’ın kudüs’ü israil’in başkenti ilan etmesine karşılık başlattığı imza kampanyası.
 • ne zaman benim oldu ne zaman kaybettim, nasıl sahip çıkayım?
 • desteklenesi imza kampanyasıdır... tebrik ediyorum. çünkü gerçek şu ki, bugün kudüs'e sahip çıkamazsak yarın ne diyarbakır'a ne de istanbul'a sahip çıkabilecek durumda olamayacağız.
 • (bkz: türklerin omzundaki büyük yük)
  arakan'dan kudüs'e dünyanın bütün coğrafyalarındaki sistematik cürüm mekanizmasına karşı türkiyeden başlatılan imza kampanyası...
  nereye varır, ne sonuç elde edilir bilinmez ama bir imza bırakmakta fayda olduğuna kaniyim.
 • eh onlar da bu kadar imzayi görünce vazgecerler sanirim.
 • filistin'in beş para etmez arap halkını sevmesek de kudüs'e sahip çıkmak bölgede türkiye'nin geleceği için önem arz etmektedir. bugün kudüs sorunlarını çözen bir israil'in yarın ki hedefleri çevresi olacaktır. daha suriye ile uğraşırken cozutmuş devletimizin israil ile uğraşması imkansız gözüküyor.

  bu yüzden kampanya desteklenesi bir kampanya. ancak islam iş birliği teşkilatı oturdu ortak basın açıklaması yaptı. ne yaptırım var? ne ambargo var? ne petrol yasağı var? bu durumda israil'e nasıl geri adım attıracaksınız? bu işler imzayla olmaz arkadaşlar. o çok sevdiğiniz sözde müslüman liderlere baskı yapacaksınız. yok olmayı göze alıp israil'e ambargo koyacaksınız. o zaman geri adım atarlar.

  1.5 milyarlık müslüman nüfusumuz var. 5-10 milyonluk israil nüfusuna gücümüz yetmiyorsa zaten bitmişiz demektir.
 • --- spoiler ---

  araplar ne ektiyse onu biçmekte. o nedenle çok da şeyapmayın, ama çok istiyorsanız istanbul'dan ilk uçakla tel aviv'e oradan da kudüs'e geçerek israil'e karşı direniş gösterebilirsiniz. böyle imza işleriyle hiç oyalanmayın.
  --- spoiler ---

  kafaya bak kafaya!!!
  araplar ne ektiyse onu biçiyormuş... aynı kafaya karşı hiç savunmadığım şekilde "hitler az bile yapmış" desen seni insanlık düşmanı ilan eder, demediğini bırakmaz, kalkmış araplar ektiğini biçiyormuş diyor. sormak lazım, araplar ne ekmiş? (bunu dediğim için de kalkıp beni 'arap sevicisi' ilan eder bu kafa ama söylemek gerekiyor)
  hiç mi alternatif tarih okumadınız be adam?
  araplar osmanlı'yı arkadan vurmuş dese sanki kendisi çok osmanlı sevicisiymiş gibi gelmiş burada konuşuyor diyecem...
 • bu mesele arap türk vs meselesi değil tüm müslümanların meselesidir. oraya müslümanlar hakim olsun yeter. arap da olur japon da olur rus da...
 • yürütücüsü ihh ise imzanın yanısıra para vererek ve de nereye gittiğini sormayarak da kimilerinin yardımcı olacağını tahmin ettiğim kampanyadır. bir tür klasik yani.
 • desteklenmesi gereken imza kampanyası.

  tarihi bir yanlışa imza atılmaması, ortadoğu'nun israil'in güvenliği için içine batırıldığı kan ve savaş içerisinde boğulmaması için.

  bir imzayla çare olur mu, olmaz ama karınca misali tarafı belli etmek gerek.