şükela:  tümü | bugün soru sor
 • *''senin gibi adamın amına koyim zeus''
  -''ben de senin odiseus.''

  doğruyu söylemem gerekirse kendisine içten içe sempati besliyorum.
  sevabını günahını bir kenara koyarsak ;
  küfretmek beni gerçekten rahatlatıyor. ister bulunduğum yerden [adana], ister ezikliğimden dem vurun gerçekten küfür ederken rahatlıyorum ben. ha bu demek değil ki küfrün kendisinden kaynaklı bir fantaziyi düşünerek rahatlıyorum.
  kızınca bağıra bağıra ''senin gibi insanın amına koyim'' diyorum. rahatlıyorum. yoksa adamın kara götüne meraklı değilim. küfür etmesem belki de daha kötü şeyler yapacağım. düşünsenize bir tarih öncesi deviri. ortada dil yok bir şey yok. birisi pislik yaptığında sövsen anlamıyor, dert anlatsan duymuyor, kaldırıp taş atsan arıza çıkacak. birbirimizi öldüreceğiz.

  en basidinden siz hiç trafik kavgası izlediniz mi ? idda ediyorum küfür olmasaydı trafikte çıkan her kavgada birileri ölürdü. bir an için küfürü çıkartın trafikten sonra bir kavga hayal edin. o ona korna çalıyor , diğeri ne yapacak ? diğeri korna çalana ne yapacak şimdi ? oturun düşünün bu sırada korna çalan adam daaaaağğğğttt diye devam etsin. valla sizi bilmem de benim peder koltuğun altındaki pvc sopasını çıkartır adamın üstüne doğru koşmaya başlar. ağzını burnunu kırar. kaldı ki küfür varken bile insanlar birbirlerini yumrukluyorlar. bilemiyorum. bence küfür gerçekten trafikte olması gereken bir şey. camlar kapalı abi, söv işte. rahatla. diğer türlüsü çok uğraştırır.

  hayır bunun bir de günlük hayattaki yansımaları var ki anlatamam. şahsen ben küfürsüz bir sınav ilanı hatırlamıyorum. 5 kredilik dersten kalan adamın acısını küfürden başka ne alabilir lan ? adam çalışmış etmiş, hoca küt diye amfiyi bırakmış, şimdi düşünün o öğrenci o profesöre ne yapabilir? adamı kalksa yumruklasa bir ton dert, küfürünü ediyor, bir iki gülüyor rahatlıyor. hani çok samimi söylüyorum küfürsüz bir dünya gerçekten çok tuhaf olurdu.

  küfür derken yanlış anlamayın, sadece kişinin cinsel hayatına yönelik cümleler değil, bence en basidinden ''afferim bırak bırak herkesi bırak doldur ceplerini...'' ile başlayan bir cümle de küfür. sonuçta küfür dediğimiz şey bence bir isyanın ürünü. o yüzden ben cidden bu adamın insanlığa yaptığı yararı görüyor ve arttırıyorum;

  küfrü bulan, küfreden ilk insan bence şu an dünyada binlerce insanın hayatını kurtarmış bir adamdır. eğer az daha erken olsaydı , örneğin adem küfür etmeyi bulabilseydi kabil belki de habil'i öldürmek yerine ''senin gibi insanın amına koyayım, yavşak'' der böylelikle ilk katil olmak gibi bir ağırlığın altına girmemiş olurdu. vampir gibi bir şey [''mitolojik olarak''] olmamış olacaktı. bir ton insan tvaylayt izlememiş olacaktı. ne bileyim. sonuçta bunların hepsi kısmet, alın yazısı.

  bence eli öpülecek adam. vallaha bak.
 • eline kıymık batmış olabilir..
  - hass elim..

  ateşi bulan adam da olabilir..
  - hmnsskimm bu kırmızı şey sıcakmış..
 • küfür etmiyorum amına koyim demiş olması yüksek ihtimaldir.
 • hay *mına koyim yeme demediler mi o elmayı sana?

  diyen kişi olabilir*
 • ayağı taşa takılıp yuvarlanınca henüz dil gelişmediğinden %&@^#\?* gibisinden çizgi roman küfür efekti savurmuş, homurdanmak böyle durumlarda içindeki öfkeyi yansıtmaya yetmediğinden dili oluşturmak gerekliliği de kafasına muhtemelen öyle bir zamanda dank etmiştir, motivasyon olmuştur küfür öncülü homurtu insanın kendini ifade etmesi yolunda.
 • büyüğümdür, çırağı olmak istediğimdir.
 • aynı zamanda ayak serçe parmağını taşa çarpan ilk kişidir.
 • küfreden ilk insan hiç şüphesiz yaşayan ilk insandır. küfürbaz değildir de askerlik gibi işte, mecburen etmeye başlıyor.

  "mına kodumun cennetinde sap gibi dolanıyoz, karı kız yok sikiyim böyle cenneti, huriler nerde ulan"

  çok geçmeden ettiği bu küfür yerini bir başka küfürle değiştirecektir.

  "sikerim böyle aşkın ızdırabını, orospu yüzünden cennetten de kovulduk"
 • -ya siktirtme incir yaprağını maprağını! kır şu belini..