şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tanıdığınız her kadın. gerçek bu, bir kadının yanınızda küfretmiyor olması onun küfretmediği anlamına gelmez. yanınızda küfretmiyordur çünkü aranızdaki ilişkiyi belirli bir yerde tutmak istiyordur. eğer size etmiyorsa küfür saygısızlık değildir ama yine de o saygısından tutar kendini.
 • babaannem lan bu.. yakışırdı ama ona küfretmek. ne zaman biri bi salaklık yapsa sinirli sinirli bakar;

  -sikini gösterip hıyar diyene bir avuç tuzla koşma.

  derdi. müjganla biz ağlaşırdık.
 • iticidir. ancak istisna olanları da yok değildir. ettiği küfürün hakkını veren kadınlar vardır onlara sozum yok. ama her lafin sonuna amk iliştiren kadın nefret edilesidir.
 • küfreden kadinin konuya bakis acisi farkli dogal alarak. ne demis? elindeki sigarasindan duman cekip bir demec vermis:
  https://www.facebook.com/…3521740990&type=1&theater
 • gecenin bi vaktinde yolda kendisini laf atan bir grup adami kaçırtabilir. yerine göre, savunma mekanizmasi gelişmiş kadindir.

  (bkz: deli lan bu kaçin)
 • 8284 kadın çaylağın 8 mart'ta yazar yapılmasından sonra maruz kaldığımız kadın türü.. bir kısmı ne pismiş bunların arkadaş.. ne çok biriktirmiş içinde..

  efendi gibi yazanları tenzih ederim ama daha gelir gelmez "en orospu benim, sizin çükünüz bit kadar, ezik sözlük erkekleri" minvalinde entryler döşenen kadın en hafif tabiriyle basittir. eh, kendisine bunu yakıştırıyorsa, keyfi bilir..
 • insandır efendim kendisi.
  çok şaşırtıcı olduğunun ben de farkındayım. daha şaşırtıcı olan; o da hissedebiliyor, kızabiliyor falan.

  (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
 • küfürler ederken bir de ağlıyorsa kadın gibi kadındır, samimidir, candır. er kişi ki bu noktaya ben de geldim bazen oturup düşünmeli neden kadınını o noktaya kadar getirdiğini irdelemelidir. böylece sorunlar çözülür, mutluluk devam eder. ben de bi kaç defa getirdim sevdiceği bu noktaya, bagırdı, cagırdı, küfürler etti sonra sakinleşti ben de sakinleştim, her şeyi çözdük sonra. küfürden kastım her lafın sonuna amına koyim getirmek değil amına koyiim, yanlış anlaşılmasın.
 • küfür denilen şeyi kadın erkek kimseye yakıştıramam hele de halka açık yerlerde. ama bazı haksızlık, isyan ve öfke hallerinde küfretmek elzem olur ya da arkadaşlar arasında iki koş sohbet ederken. vaziyet bu haller ile sınırlı oldukça küfür edenin cinsiyeti ya da ettiği küfür ile ilgili bir sorunum yoktur, tabi işi anancılığa taşıyan ergenler hariç, onları her şart altında kürekle döverim ve yine cinsiyet ayırmam.
 • küfür eden erkekten zerre farkı olmayan kadındır fakat böylesine cinsiyetçi küfürlerin yoğun olduğu küfür dağarcığımızı kullanan kadının kendisine de küfrettiği gerçeğiyle ne yapalım? yok efendim kadın şöyle küfür edince dünya bilmem kaç saniye duruyor gibi söylemlerle karşılaştıkça daha da sinirleniyor insan. neyse küfür etmeyin hiçbiriniz.