şükela:  tümü | bugün
 • anlayamadığım mevzulardan birisi. anlıyorum aslında ben. sadece bu durumu anlayamayanları anlayamıyorum. nedir mevzu şimdi? bir kadın küfredemez mi? canı çok sıkıldığında "hay amına koyim" diyemez mi? derse eğer, onun kadınlığı mı eksilir? ya da sığ bir beyin onun karşısına geçip de, "senin sikin yok ki, nasıl yapacan o işi ehehehe?" tarzında bin bir maymunluk yaptığında o maymuna haddini bildirmesi onun yalınlığını mı götürecek?

  kadın olmak illa kedi beslemek midir? o kedilerin boy boy fotoğraflarını ekşibişına koyup da ay bunu yirim deme sığlığı mı? adı üstünde lan: kadın! kadın ne peki? yeri geldiğinde en küçük jest karşısında yanakları kızaran. yeri geldiğinde de ağız dolusu küfreden, koca bir "siktir"i gökyüzüne gönderendir bana göre.

  ha sen dersin ki, kadın dediğin asil olmalı, yalın olmalı, narin olmalı. yürü len derim. sen kadın istemiyorsun. sen, her halükarda elinin altında tutabileceğin, tutkudan uzak, sevişmekten bihaber bir et yığını arıyorsun.
  gel dediğin zaman gelecek, git dediğin zamansa gidecek bir süs köpeği arıyorsun. hatta ruhu olan bir bumerang icat etmenin derdindesin.

  bu durum karşsıında en çok rahatsız olanlar da nedendir bilinmez, yine kadınların kendileri oluyor. ki açıkçası erkkeklerden daha çok kadınlar hemcinsleri konusunda çelişkiye düşüp, bir çok konuda hem fikir olamıyorlar.

  arkadaş, ben küfreden kadın isterim. sevişirken de. beraber maç izlerken de. ben ona karşı bir yanlış hareket yaptığımda da. şöyle ağız dolusu bir "siktir" çekebilen kadının hacmi hiçbir şeyde yok. ben göremedim.
  sırf bu yüzden, dikkat çekmek için değil de, laf olsun torba dolsun diye değil de, ergenlik tribinden dolayı değil de, sırf canı çok sıkıldığı, her hangi bir olaya çok şaşırdığı, içinden geldiği için "hay amını sikeyim" diyen kadın isterim. çünkü; bu küfreden kadın, duygularını sonuna kadar yaşayan kadın, diğer tarafta boya küpüne düşmüş pilli bebekten katbekat daha kadınsı geliyor. sırf penisi olduğu için kendini erkek sanan bir çok erkekten de daha taşaklı.
 • tanıdığınız her kadın. gerçek bu, bir kadının yanınızda küfretmiyor olması onun küfretmediği anlamına gelmez. yanınızda küfretmiyordur çünkü aranızdaki ilişkiyi belirli bir yerde tutmak istiyordur. eğer size etmiyorsa küfür saygısızlık değildir ama yine de o saygısından tutar kendini.
 • babaannem lan bu.. yakışırdı ama ona küfretmek. ne zaman biri bi salaklık yapsa sinirli sinirli bakar;

  -sikini gösterip hıyar diyene bir avuç tuzla koşma.

  derdi. müjganla biz ağlaşırdık.
 • iticidir. ancak istisna olanları da yok değildir. ettiği küfürün hakkını veren kadınlar vardır onlara sozum yok. ama her lafin sonuna amk iliştiren kadın nefret edilesidir.
 • küfreden kadinin konuya bakis acisi farkli dogal alarak. ne demis? elindeki sigarasindan duman cekip bir demec vermis:
  https://www.facebook.com/…3521740990&type=1&theater
 • gecenin bi vaktinde yolda kendisini laf atan bir grup adami kaçırtabilir. yerine göre, savunma mekanizmasi gelişmiş kadindir.

  (bkz: deli lan bu kaçin)
 • 8284 kadın çaylağın 8 mart'ta yazar yapılmasından sonra maruz kaldığımız kadın türü.. bir kısmı ne pismiş bunların arkadaş.. ne çok biriktirmiş içinde..

  efendi gibi yazanları tenzih ederim ama daha gelir gelmez "en orospu benim, sizin çükünüz bit kadar, ezik sözlük erkekleri" minvalinde entryler döşenen kadın en hafif tabiriyle basittir. eh, kendisine bunu yakıştırıyorsa, keyfi bilir..
 • insandır efendim kendisi.
  çok şaşırtıcı olduğunun ben de farkındayım. daha şaşırtıcı olan; o da hissedebiliyor, kızabiliyor falan.

  (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
 • küfürler ederken bir de ağlıyorsa kadın gibi kadındır, samimidir, candır. er kişi ki bu noktaya ben de geldim bazen oturup düşünmeli neden kadınını o noktaya kadar getirdiğini irdelemelidir. böylece sorunlar çözülür, mutluluk devam eder. ben de bi kaç defa getirdim sevdiceği bu noktaya, bagırdı, cagırdı, küfürler etti sonra sakinleşti ben de sakinleştim, her şeyi çözdük sonra. küfürden kastım her lafın sonuna amına koyim getirmek değil amına koyiim, yanlış anlaşılmasın.
 • küfür denilen şeyi kadın erkek kimseye yakıştıramam hele de halka açık yerlerde. ama bazı haksızlık, isyan ve öfke hallerinde küfretmek elzem olur ya da arkadaşlar arasında iki koş sohbet ederken. vaziyet bu haller ile sınırlı oldukça küfür edenin cinsiyeti ya da ettiği küfür ile ilgili bir sorunum yoktur, tabi işi anancılığa taşıyan ergenler hariç, onları her şart altında kürekle döverim ve yine cinsiyet ayırmam.