şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu tip kizlar genelde kar$i cins tarafindan acik sozluluk, kafa olma gibi ozellikleri cagri$tirmalari nedeniyle ilgi gorseler de, bazi cok kotu orneklere de sahiplerdir . ozellikle tayfa $eklinde tabir eden gencler tadinda olan kizlar vardir ki, bunlar harbi harbi kufuru basmaktadirlar her ortamda .

  ba$ima gelen son olayi aktaracak olursam:
  odamin baktigi hali sahada lise talebesi oldugunu tahmin ettigim iki sinifin maci vardi . kizlar da genelde oldugu uzere maci seyreden toplulugu olu$turuyorlardi . ve durumdan anladigim kadariyla da bir tane oyuncu genc gelmemi$ti . sonradan di$ardan bir tip hali sahaya dogru gelmeye ba$ladi ve kizin teki bunu gorur gormez "nerde kaldin amina kodumun cocugu" dedi . demedi hatta bagirdi . cocuk bi$eyler soyledi . kiz da ustune tekrar "sana bacagimi sokayim ben be" diye unnedi . ben de kopegimi gezdirdim .
 • genelde varoluş amaçları "harbi" bir insan olduklarını kanıtlamaktır. bunlar metalci, punkci, bokcu, pusurcu falan olurlar. küfürü bastıktan sonra etrafa gizlice bakıp "küfrettiğimi duymuşlardır umarım" diye içlerinden geçirirler.
  bi de sadece yeri geldiğinde duruma uygun laflar eden kızlar vardır ki bunlarla karıştırmamak gerekir.
 • her amina goyiim diyen erkek koyabiliyomu bunu tarti$mak lazim... aha bu kizlarda o kadar goyibilio mina goyim..
 • bu tip kizlar buyuk ihtimalle metalcidir ve camel iciyordur.bunlarin buyuk bolumu biraz biyikli ve kiloludur ve bol miktarda bira icerler.sonra bunlar herseyin oncusu olabilmek icin yeni cikan her turlu deyimi konusma sırasinda kullanarak bir gun once ne ictiklerini ne sictiklarini falan anlatarak karizma yapmaya calirislar.
  super trip atarlar.ayrica bunlarin yanlarinda kiclarindan ayrilmayan bikac tane embesil kari vardir.bunlar da ayni konumuz hatun gibi super karizmatik olup maceradan macerya kosmak isterler.ancak bu gruptan kimseye hayir gelmez.
 • tahammül edemediğim bir şeydir "amına koyyum, kötünüskym" diye konuşan bir kız mesela. bu yüzden dövesim gelir. döwebilirim.
 • bostanli pazari girisinde gul satan cingene hatunlar da bu gruba girerler.pazar onunde rekabet oldugu zamanlarda gercekten cok eglenceli olurlar.
 • genelde rahat tavırlı olan bu kızlar erkek kardeşlerinin fazla olmasından ya da çevrelerinde çok fazla erkek olmasından dolayı küfre alışmış olurlar, anaç tavırlıdırlar, size kardeşiymişsiniz gibi davranırlar, içlerinde fazla bir şey tutmayan açık sözlü bir yapıları olduğu için stressiz bir yaşam sürerler
 • ağırlıklı olarak erkek cinsine ait olan fiillerden oluşan küfürleri ağzına alan dişiler. ancak bu konuda biraz açık sözlü olmak lazım isterseniz bir de bu kızları yatak odasında her kadınının söylediğini sokakta da söyleyebilenler olarak ele alalım