şükela:  tümü | bugün
  • erkeklerin de söyledikleri eylemi yapabilme olasılığının mantık kurallarıyla çeliştiğinin anlatılması gerektiğini düşünen kız olabilir pekala. bir erkek de yanında oturan erkek arkadaşına amına koyim dediğinde fizyolojik olarak imkansız bir eylemi yapacağını söyleyerek mantık kurallarıyla çelişiyordur. hangi ama koyuyorsun arkadaşım? çift üreme organı barındırıyorsunuz da bizim mi haberimiz yok? öyle isen de söyle bilelim.ona göre tavır alalım.
    kadınların toplumda üstlenmesi gereken roller yoktur, inşa edici güç olarak onları öne sürmek ihaleden çekilmek düpedüz pozitif ayrımcılık ayağına yapılan bir tembellik, kaçış ve sorumsuzluktur. bu toplumu birlikte inşa edeceğiz arkadaşım, elele omuz omuza. toplumun yapı taşı da ailenin yapı taşı da insandır. yeni nesiller de bu insanların elinde şekillenecektir. buna cinsiyet bazlı oran vererek kalıplaştırıp kodlamamak gerekir. gelecekte birbirlerinin amına koyan, anasını ve ebesini sikmeye çalışan erkekler hayal ediyorum da midem kaldırmıyor. kusura bakmayın ben kusmaya giden arkadaşlara küfürün kadın ya da erkek ayırmadan bir insana yakışmayacağını anlatmaya gidiyorum.
  • öyle bir iticiliktir ki yeri öpersin.

algısına sıçtığımın cinsiyetçisi.
  • bu konuya dair merak ettiğim tek bir sey var;

bi kadinin fizyolojik olarak herhangi bir seyi sikebilme eylemini gerçekleştirmesinin mümkün olmadığı insanlik tarihinin var oluşundan bugüne bilinen bir gerçek evet.
    lakin bir erkegin bir diğer kişiye "sülaleni sikeyim" dediginde o kisinin gerçekten yedi ceddini sikebildigini falan mi düşünüyorsunuz, bütün sülale o adamın karşısına çıksa adam kaçacak delik arayacakken?

küfür bir kizda veya bir erkekte değil, etmeyi bilmeyende ve birinin kutsalina edildigi zaman iticidir. beni çileden cikaran bi streçfilme "senin agzina sicayim" demem biri veya birilerine itici gelecekse bunu şahsen zevkle yaparak çok güzel irite ederim o insanı amina koyiim.
  • bir de bunun coverını yapan kızlar var ki bak onlar cidden ürkütücü olabiliyor. geçenler de yazdığım bir entry'e sinirlenen kızın biri ''seni bi amarım feleğin şaşar'' diye mesaj atmıştı. çok sinirlendiği belliydi, o gün ilk kez amılmaktan korktum yeminle.
  • itmesi gerekeni itmis olsa bari. itilmiyolar da icine atip buraya mi yaziyolar nedir? ne hassasmis erkekler ne dertliymis bu kizlardan yana.
  • (bkz: lanlı lunlu hacılı hafızlı konuşan kızlar/@ben kadinim)

cinsiyetlere ikiyüzlü açıyla rol biçen toplumun yarattığı bir zorbalıktır. kadını tek prototip üzerinden çoğaltmayı amaçlayıp, erkek cinsinin sahiplenmiş olduğu özelliklerden soyutlanmışığı kadar "kadınlık" yükleyen kimseler, erkeğe benzemişliği üzerinden gözlem yapıp elbette küfreden kadını yaftalamanın yollarını arayacak, "daha az kadın" olmakla suçlayıp, yerecektir.

yalnız, kadın neden küfür edemeyecekmiş yavrular? buna geçerli açıklamanız nedir? hayır gerçekten bilmek istiyorum, her yasağa okey; küfürden neden men edildim? "lanlı lunlu konuşma", "kibar ol", "sigara içme", "futbol izleme", "güzel ol", "bakımlı ol", öehh ot bostan saman. kadınları sıkıştırdığınız kabın niteliğinden niceliğinden haberdâr mısınız siz? -ben bile boğuluyorum bazen.

sayın erkek: kendi bedenine küfrediyor gerekçesiyle eleştirdiğin kadından hiçbir farkın yok. baktığın açıyla "orantısal haklılığın" yüksek falan değil, orda dur. galatasaray ile fenerbahçe'yi tartışırken bile benim amıma koyuyorsun sen, dilin yansa yakan maddenin anası orospu, madde de o orospunun çocuğu. amın yok ama ağzından am sik düşmüyor. amı olana da olmayana da yöneltiyorsun üzerinden kuvvet bulduğun cücüğünü. sen şimdi şu leş lîsânınla kendini daha az itici ve daha az saçma mı sanıyorsun? hayır at hırsızım, öne sürdüğün gerekçe en çok seni pisletiyor.
  • bir bayanın ağzına hiç yakışıyor mu böyle şeyler?

bir bayan olarak bayanlığımdan utandım :(

şaka lan şaka. dolu dolu küfrediyorum.
    cümledeki duyguyu yoğunlaştırıyor, duyguya samimiyet katıyor. yeter ki bulunduğu cümlede, yaşandığı sırada ağızda eğreti durmasın.

erkeğin alanına girdiği için erkeklerce itici bulunabilir. ama biz erkeklere göre şekillenmeyi ergenlikte bıraktığımız için keyfimize bakıyoruz.

kadının cinselliğiyle kafayı bozmuş erkekler de küfür eden hatunun bekaret ve vericilik potansiyelinin istatistiğini tutmuş. biri belki verir umuduyla çetele tutuyorlar. hayat insanı nelere itiyor. yazık lan.

başka bir bekaret testi olarak; (bkz: sigara içen kızların bakire olmaması)
  • küfür kadının veya erkeğin tekelinde değildir şekerim. ınsanin ruh halinin tekelindedir. ben çok küfür ederim mesela. eşim biraz karşı gerçi oğlan beni değil seni örnek alıyor senin gibi küfür ediyor diyerekten. küfür iyidir samimidir. küfür edin ya çok rahatlatır. yalnız çocukların yanında etmeyin. büyük rezillik oluyor. mesela bizim evde en çok ızdırabını sikeyim çok kullanılıyor. en son oğlum "ama anne ıjdırabını şikerim böye oyun olmass" diye isyan etmişti. kreşte de ediyormuş annemler de diyor ama nesi var diye savunmuş kendini. çok utanıyorum sözlük. şu yaşımda kreş öğretmeninden azar yedim :(
  • itici bulanlarin anasini avradini , cok da gotumde, bi siktirin diye saydiran kizdir.
  • küfür eden erkek iticiliğinden hiçbir farkı olmayan iticiliktir.