şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşımın tecrübesi ile sabit kaidedir.

rivayet o dur ki genital bölge isimleri ve cinsel eylem içeren küfürler eden kızlar istisnasız bir şekilde bakire değildir. size gelene kadar en az 4 kişi ile seks yapmıştır.

bir de tırnaklarını yiyen kız vericiliği diye bir teorisi var %70 ispatlanmış şekilde. kaide olunca o konuya ayrıca değineceğim.
  • götten sallama teoridir. genelde argo konuşan kızların hepsi dobra ve netler.canları isterse sevdikleri ile sevişirler.
    ay ben utanırım. ay ben bunu nasıl alıcam diyenler küfreden kızlardan çok daha aktif cinsel hayata sahiptir. hoş elin kızının sevişgenliğinden bize ne amk.
  • hayatta vermez kandırmasın
  • - beni aldatırsan ananı sikerim senin.
    + aldatmam ki niye aldatayım. seni çok doğal buluyorum.
    - sike sike bulacaksın. ben hep böyle konuşurum kendimi böyle rahat hissediyorum.
    + yüzün yeşilleşmeye başladı.
    - amına koyim küfür ettikçe doğallaşıyorum yosun tuttum galiba. off sikeyim sokayım.
    + allahım ne kadar doğalsııın.
    - ne sandın yarrağım.
  • var lan böyle bi şey.

küfrü sık kullanan kızlar daha az kontrolcü, daha az kasıntı, daha rahat tipler oluyorlar genelde.

kalplerini de daha kolay veriyorlar :)
  • zorlama bir teoridir. ben tam tersini düşünüyorum. naif, sessiz sakin, hanım hanımcık tabir edilen kadınların içinden ne çıkacağını anlatsam inanmazsın.
  • bu mantıkla yola çıkarsak; çok küfür eden erkeklerin hepsinin ibne olması gerek.

kişi kendinden bilirmiş işi. başlığı açan arkadaşın cinsel tercihinin bu yönde oluşuna saygı duyuyorum. iyi vurdurmalar diliyorum kendisine.
  • kaba bir betimleme olması, doğruluğunu öldürmeyen öneri. ahlak önemli şey mirim, ortamda ağzını tutamayan, özelinde başka taraflarını da tutamaz. küfür etmek gibi sıradanlaşır bu tipler için cinsellik.
  • kalplerini de ifadesinde bulunan dahi anlamındaki de eki ile kafalarda soru işaretlerine sebep olmuştur.

bu kızlar küfür ederek ne amaçlamakta nereye varmak istemektedirler.