şükela:  tümü | bugün
  • bünyede masaj etkisi yaratır, tüm elektriği alır götürür, pamuk gibi olursunuz.
  • var böyle bir şey. bugün daha önce hiç girmediğim kadar entry girdim ve aşağı yukarı hepsinde ağır sövdüm. pişman değilim, çünkü sövmek istediğim şeylere/kişilere sövdüm. stresli bir günü rahatlamış olarak noktalamak üzereyim, mutluyum. tavsiye ederim.
  • şu an deli gibi yaptığım eylemdir. tüm dünyanın amına koydum gene geçmedi gerginliğim.
  • gelişmemiş, kültürsüz toplumlarda çok sık görülen sikindirik durum. iki dakika küfretmeyin amına koyum.

trafikte çok sık karşılaşılan durumdur ayrıcana.

not: aklıma gelmişken; küfür etmeyi bilmeyen, amına koyum diyeceğine amk yazıp amk diye küfür eden, siktir diyecekken s.ktir diye yazan o yarrak kafalıların hepsini dinozorlar siksin.

rahatladım be.
  • öyle bir rahatlamak ki etraftaki komşulardan şikayet almak.. sizin evden küfür sesleri geliyor ama ingilizce. xd
  • dışındaki çirkinliği içine yansıyan, kolundaki kıllarla amazon yağmur ormanlarını gölgede bırakan, 31 olsa çekilmeyecek, üstüne para verse sikilmeyecek hatta sikimi bile kaldıramayacak tipine aldırmadan insanlara çeşitli hakaretlerde bulunan yarrak kafalı zıbık delisi bir organizmaya küfür etmek açıkçası rahatlattı beni