şükela:  tümü | bugün
  • kaybedecek bir şeyi olmadığından olabilir. ya da o öyle sanabilir.
  • cüretkarlık değildir, hafifliktir.. bu şekilde tatmin olabilmektedir.. dün birisi geldi, içerisinde küfür veya tenkit bile içermeyen bir entry'me (kadınlar hakkındaydı) atarlandı ve ana avrat küfür etti.. o an oturduğu sandalyede keyif sigarası yakabilecek durumda olduğuna eminim.. hayatta ulaşabileceği en üst mertebeye ulaştı çünkü.. birine küfretti.. halbuki birine küfretmek bir zavallılıktır.. ucuzluktur.. hele ki kendisine küfretmeyen birine küfretmek orrrospuçoc.. hafifliktir..
  • sadece çaylak değil, bir iki yazar da yapmıştı bunu. pislik her zaman pisliktir. yazar olunca mi değişecek? hem bu küfür eden caylaklar, aslında bir yazarın yan hesabı da olabiliyor.
    kendi halinde entryleri olan biriyim. buna rağmen küfür eden oldu sebepsiz.
    leş ötesi entryleri olan bir çaylakti biri, baktım yazar olmuş. dilbisi kurallarını geçtim, entryleri saçma ve sinir bozucu.
    millet hala bekleyedursun, bu tipler yazar oluyor.
  • sizin yazdığını entrye yorum yapıyor ve de "tavır bile koyuyor icabında"... bakın bu son derece tehlikelidir.

vakti zamanında sözlükten bana mesaj atan birisi, benim yahudi olduğumu etti. çünkü toplama kampları hakkında entry girdim.

bir de mesaj atıp nereden aklına estiyse, beni balat'ta doğurtmuş... o tarihte israil devleti henüz kurulmuş olmadığı için oraya göç edememişim. bu hayvancık benim bir de abim olduğunu ve özel okula gidebilmek için onun ayakkabılarını giydiğimi söylüyor.

birisiyle karıştırıyor ama kiminle karıştırdığını bir çakabilsem ona da anlatacağım, beraber güleceğiz...
  • sözlüğün sağladığı gizliliğe güveniyor. şikayet ediyorsun, hesap kapatılıyor ama aynı adam tekrar hesap açıyor ve tekrar sövüyor.