şükela:  tümü | bugün
  • küfür etmekten de küfür edenden de hiçbir haz almayan, söylenmeye çalışılan şeyin küfür etmeden de açıklanabileceğini, içindeki küfürlerin sözlüğü kirlettiğini düşünen sözlük yazarı. bu tür sözlük yazarı küfür dolu entry lere prim vermez ve içinde küfür geçen başlıklara (ki bu entrylerin neredeyse 3/7 sine denk gelmektedir) asla entry girmez.
  • o bir sevgi kelebeğidir... uçar konar, konar konmaz uçar ve bütün bunları estetik hareketlerle gerçekleştirendir...
  • arada bir dellendiginde cok afedersiniz kalibini kullanarak camura yatan yazardir*.
  • takdir edilesi bir dikkate sahip olan yazar. zira, efendim; kimi yazarlar pek küfürbazlardır * * fakat karşıcinsin yanında gayet küfürden hoşlanmayan adam rolüne girerler ki, sanırsınız; eşi henüz işten dönmemiş, o yüzden mutfak tüpünü değştirmek için çağrılan tüpçüyle muhatap olan yeni gelin utangaçlığına bürünmüşler. öyle ki; ne sözler, ne utangaçlık ifadeleri.. of ki ne of..

-ay hedeboy18m, gecen gun senin bir entryini okudum, senin öyle küfürler ettiğini bilmezdim..
    -ben aslında pek küfür etmem. çok sinirlendiğim bir ana denk geldi. (asena nın mesleğine dönüş)

gibi diyaloglar her ne kadar gerçekçi gibi dursa da; an itibariyle şunu da düşünüyorum; herşeyin fazlası zarar.
  • hayatlarinda kufure pek yer vermeyen, kufuru sadece istanbul trafiginde arac kullanirken diledigince kullanan sozluk yazarlaridir.

(bkz: imkansiz olay)
  • can baba zirvesi yapsınlar falan olduğumuz postlar kartar dil tartmaz terazileri.
  • -taraftar olamayacak
    -kalabalik mac izleyemeyecek
    -trafige cikamayacak
    -sosyal iliskileri zayif olacak
    -homo, yumusak, kilibik, feminen, *seksuel denilecek
    -karı-kız muhabbeti yapamayacak
    -eleştirileri hafif, ifadeleri zayif olacak
    -rahatlayamayacak

ve benzeri eksikliklerden ötürü uzayli muamelesi görecek, psikolojisi yıkılacak kişidir .mina koyayim.oh
  • başlıkları okurken fark etmeden küfür eden yazardır..
    nefret etsede o başlığı okuyup ah ah şu yazarlar deyip yine küfür eden yazardır..