şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte fark ettiğim ve acıdığım insan tipi. adam başlığa entry giriyor akabinde ;

mı.a koyim.
    si.ip atalım.
    bilmem ne çocuğu vs daha fazla yazmaya içim elvermedi.

hayır birde bu moloz, bu mekanda şiirden, edebiyattan veya başka şeylerden bahsedip bana entellik kasacak ben şu okulda şu bölümdeyim bitirdim vs diyecek...
    evladım sen ilkin haya öğren, edep öğren.
  • hayır reca ediyorum benim amıma koy diyebilir..
  • öfkeli sözlerinin entelektüel (!) duruşlarına cazibe kattığını düşünen çoluk çocuktan geçilmiyor burası. bu da muhtemelen onlardan birisidir.
  • terbiyeyi küfürde aramak ne kadar doğru? günlük hayatında ya da sözlükte yeri geldiği zaman küfür kullanan bir insan aynı zamanda nazik, terbiyeli bir insan da olamaz mı? küfür ahlaki bir değer yada ölçüt müdür, yoksa kişinin insiyatifinde olan bir hassasiyet midir? elbette her cümlenin sonunda koymayalım, sokup-çıkartmayalım fakat gerektiği zamanlarda lütfen rahat rahat ağız dolusu küfretmenin de tadına varalım.
  • sen moloz deyince yakistirmaktan vazgecmeyecek olandir. zaten moloz deyince sen de hakaret etmis oluyorsun.
  • kendini ifade etmeye aklının yetmediği zamanlardan kalma alışkanlığı vardır. çok da kızamıyorum bu aklı kıtlara.
  • kim küfür ediyor mı.a koyim ya