şükela:  tümü | bugün
  • kışın soğuğunda içimizi ısıtan, güzel olmasa da o an harika gelen çayları satan amca, plastik bardağın altına çay tabağı koyar bi garip olur. oturmaz zaten bardak o tabağa, dökülür oraya buraya.
  • geleni gideni de çok iyi takip eden bir kimsedir kendisi.parka yeni gelen veya henüz çay içmemiş herkesi bir bir tespit edip çay teklif eder birer birer
  • ayrıca bugün saat 7 civarı bi elinde çay bi elinde birayla parkta görülmüştür.
  • 250 - 750 bin lira arasinda cay satan insan.

kugulu parktaki cayci (kpc): abi cay icer misin?
    kuguku parka yeni girmis biri (kpygb): kac lira?
    kpc: 750 bin lira.
    kpygb: 250 olmaz mi?
    kpc: olur.
  • elinde termosuyla "caycen varrr mi" diye gezip duran cayci. verdigi caylar sogukta on kaplan gucunde.
  • ne kadar hayır deseniz de bir anda kararınızı değiştirebileceğinize inanarak her turda yeniden sorar.sadece kafasını dinlemeye gelmiş olan sinirli bir amcamızdan belasını bulma ihtimali yüksektir.
  • adını bilmediğim kırmızı montlu adamdır. "çaaaalan var mı çay alan." cümlesiyle kitleleri kendine çekmeyi bilmiştir. beni görünce "getiriyorum başkan." diyerek kendimi önemli hissettirir. yeri gelir param yoksa beleş çay verir, ben de ona sigara ikram ederim. iyi adamdır.
  • kısa belgeseli çekilmiş ağbidir.
  • adamı tehdit edermiş gibi; bir elini sallayarak "çay içen var mı? çay!!" diyen fantastik bir kişiliktir.