• kulak içi kulaklığın ucundaki silikonun boyutuyla alakalı olduğuna inandırım sorunu yaşayan insanoğulları ve kızları.

genelde kıyasla daha küçük kulak ve kulak deliği olan kadınların başına gelir. bu durumda genelde kulaklıklarla gelen yedek silikon uçların bir küçük olanını denemeleri tavsiye edilir.
  • kulağında kulakiçi kulaklık duran insan olarak kulaklarımı çanak anten gibi hissetmeme neden olan olay
  • bunlardan biri de benim. en ufak harekette düşüyo arkadaş. bunun bi sırrı falan varsa anlatsın birisi
  • yazmasam olmaz
    (bkz: götünde don durmayan insanlar)
  • yanlış kulaklık kullanıyordur. genellikle ucundaki silikonun boyutlarıyla düzeltilebilir ama yine de olmuyorsa hem kulak içi olup hem de kendini kepçeye sıkıştıran tasarıma sahip modeller mevcuttur. audio technica'nın modellerini öneririm. resim
  • bunlardan biri de benim. kulak, kanalı içine bir şeyler sokuşturmak için yaratılan organlarımızdan olmadığından sıkıntı yapmıyorum ama bu kanaldaki darlık-biçimsizlik her ne ise, biraz ağır işitmeme neden oluyor.
  • insanı müzik dinlemekten soğutur. bu gerceği yani insanların kulaklıkla müzik dinlerken benim kadar zorlanmadıklarını farkettiğimden beri dışarda müzik dinlemiyorum. en küçük silikon ucuyla da olmuyor maalesef. hastalanıp doktora gittiğimde iki ayrı kulak burun boğaz uzmanı tesadüfen kulak delikleriniz normalden çok küçük dediğinde sorunun kulaklıklarda değil de bende olduğuna kanaat getirdim en son.
  • bazıları arkadaşlarım olan insanlardır.

işbu sebeple kulak dışı kulaklıklar da vardır, üretilmekjtedir.
    maallenin zenci abileri bunlardan kullanıyor. kafaya kocaman takıyorlar böyle.

hem sesler daha kaliteli çıkıyor sanırım.

zîra bu zenci milleti, bu müzik olayında iyiler. anlıyorlar aabi !
  • başı çektiğim insan grubudur.ayrıca durmasındır da zaten.ne o öyle arkadaş takması ayrı dert çıkarması ayrı dert basınç yüzünden kulağın tıkanması ayrı dert

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • urbanears'ın medis modelini alarak bu dertten kurtulabilirler.

yıllarca çektiğim eziyete bu şekilde son verdim.
hesabın var mı? giriş yap