• pek hayra alamet olmayan olay, kulagima bi tornavidayla vida monte ediliyomus gibi hissediyorum
  • (bkz: kolesteatom)
  • çeşitli deniz atraksiyonları veya yıkanırken su kaçması durumunda insanı yerden yere vuran ağrı. denge kayboluyor sola çekiyorsunuz. sabahlara kadar uyutmayan ağrı. beter.
  • asiri siddetli bir grip gecirilmisse, karsilasilabilecek agri.. kulak, bogaz, her taraf agrir..
  • yarattığı ağrı yüzünden sadece sırtüstü yatabilmenize sebep olan dayanılmaz ağrılar. iltihabın başlangıcı ise doktor 2-3 günde hallediliyor ağrılar. ve bu iltihabı havuzdan kapmanız da muhtemeldir.
  • cocuklugunda orta kulak iltihabi olan her bahtsiz kisinin senelerce maruz kaldigi agri cesidi.. sabah kadar uyutmaz, gecenin bir vakti kalkip havlu isitir kulaginiza koyarsiniz, bir dunya igne yer agumentine denilen igrenc antibiotige muptela olursunuz ama bazen tum bunlar da yetersiz kalir, bir doktora gider kulaginizi cizdirirsiniz*
  • gece kulağınızı kıvırıp üstüne yatarsanız sabah ortaya çıkan ağrı. bir kaç saat sürecek olan kepçelik gibi bir de hediyesi bulunmaktadır.
  • sebep kulakta kalan su ise, yağda kısa süre çevrilen bir diş sarımsak, ılık hale gelince, kulak deliğini kapatacak ve sivri ucu kulak içine bakacak şekilde kulağa yerleştirildiği takdirde kısa sürede geçecek olan ağrı.
  • etrafınızda bulunn her turlu ser cısıme kafa atmanıza , acı yuzunden aglamaktan yuzunuzun gozunuzun sısmesıne sebep olan, cekmeyen kısının halınızden anlamadıgı kulagınızı komple ıcten oyup atma ıstegı yaratan agrı
  • iltihap nedeniyle oluşanı kulakta bateri çalıyolar hissi yaratan ağrı. oysa biz dışarda çalsınlar kulağımızla duyalım istiyoruz. ayrıca bugun gittiğim doktor 'eğer ağrın çok artarsa (bu noktada ben bu kişinin ilaç karşıtı bi doktor olduğunu unutmuş hangi kuvvetli ağrı kesiciyi söyliycek diye bekliyodum) zeytinyağı damlat, yumuşatır, gerginliği alır' dedi. tabi ki ben naaptım, türk insanı olduğumdan ve kulağımı kesmeye teşebbüs edesim geldiğinden doktoru dinlemek yerine ağrı kesicilere boğuldum. herkese de tavsiye ederim. bi de havuza girmemenizi tavsiye ederim, sonra benim gibi olursunuz. hem siz girmezseniz, onlar girmezse, ben temiz havuza girer mikrop kapmam, bu da var.
hesabın var mı? giriş yap