• yemek tarifi yumusaklik birimi. metric.
    1 elmas sertligi = 1 kilokulakmemesi
    1 iyi ekmeklik hamur = 1 kulakmemesi
    su = 1 milimkulakmemesi
  • traş olurken favorileri eşitlemek için kullanılabilinen referans noktası.
  • kizlarin opmeyi en cok sevdigim 2 yerinden biri .hafiften yalican super bi titreme veriyor hatun ki$iye .diger yer ise dudakla yanagin birle$tigi yeri opmek , yalamak , yutmak .
  • damarı yoktur. difüzyonla beslenir burdaki hücreler.
  • bir kedi dili'dir o, bir kedi dili...
  • hamur ölçü birimi.
  • bulunduğu organda tam olarak görevini anlayamadığım halde popülerlikte diğerlerine fark atmış kulak elemanı. kahrolsun popülerlik, popüler kültür...
  • bildiğimiz anlamı dışında şöyle bir anlamı daha varmış ben bunu dün öğrendim. pek çok anıyı beraberinde getirdi. mesela sandalyede oturuyorsunuzdur, arkanızdan kocaman göğüslü bir bayan (bayan kelimesine mi sinirleniyordunuz hatun kelimesine mi yoksa kadın mı anımsayamadım ama amacım rahatsızlık vermek değildi, yeminle hatırlamayadım bak) gelir ve omuzlarınıza doğru eğilerek memesini kulağınıza dayar. yıllardır merak eder dururum bunu bilinçli mi yapıyorlar yoksa bilinçsiz mi yapıyorlar diye. henüz bunun cevabını verebilmiş değilim. bilinçli yaptıklarını düşünmek hoşuma gidiyor. işte buna da kulak memesi deniyormuş. bazen de tam masaya doğru eğilmiştir de siz fark etmeden onun olduğu tarafa dönersiniz ve gözleriniz memelerle temas eder. hiçbir şey göremezsiniz ama mutluluğunuzu tanımlayacak söz de bulamazsınız. buna da göz memesi denir. veya göz hakkı. veya çatalca sahilinde çay içiyorsunuzdur garson kız çayı bırakmak için eğilir ve göğüs çatalını görürsünüz. işte çatalca'ya neden çatalca dendiğini de öğrenmiş bulunuyorsunuz. 1 yaşından beri memenin hastasıyım, tits'i olsun boobs'u olsun nipples'ı olsun obsesyon var bende...insan galiba bebekken yaşadığı o ekmek elden süt memeden rahat ortamı özlüyor bunu da galiaba kendime cemiyette sapık damgası yememek için böyle psikanalitik yöntemlerle açıklıyorum. küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim. saygılar.
  • gerektiğinde kulak tıkacı olarak kullanılabilseydi daha iyi olacaktı sanki. ama malesef sadece aşağıya doğru sarkan bir organımsıdır.
  • hamur kıvamını tutturmak için varolan duyu organı.
hesabın var mı? giriş yap