şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.*
  • her öğrenci evinde bolca bulunan fincan. kimi zaman küllük yaparsın kimi zaman da karşılıksız aşklarının.. şaka amınakoyayım karşılıksız aşkmış. neyse güzel oluyo lan sapı olmayınca elin ısınıyo fincanın cidarından gelen ısı ile. cidar dedim bakın burdan anlayın ne okuduğumu da.
  • sol framede gorunce leyla ile mecnun tipi kufur sandım en kallavisinden.

dusununce pek fena atsan takımsa o bozulacak, zaten atılmaz da bişiy yaparım ben bunla ki der içses kıyamaz da insan seviyodur da, ama içmeye kalksan da tam da tat vermez boyle arafta gibi. hani ayrıldık ama hala arkadasız gibi.
  • geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim yazar. allah yardımcıları olsun.
  • (bkz: #49320478)

bir kuru kayısının yapacağı kadar isabetli yorumlarla ona buna kamil - kezban diyerek ahkam kesen bir tip. görüntüsüyle değil ama zekasıyla sıradanlığın limitlerini zorluyor.

edit: ahahahaha oturmuş tüm entrylerimin içerisinden 1 tane kezban yazdığım yeri bulmuş, bana cevap yetiştiriyor. bir şeyi 1 kere yapmakla, sabah akşam aynı kelimelerin etrafında dolaşmak arasındaki vasıfsızlığı açıklamayacağım çünkü kuru kayısı.*
  • nick altını dezenfekte etme ihtiyacı duyan yazar.
    dürüst eleştiriye her zaman saygım var fakat bir insan evladı, neden olmayan bir şeyi varmış gibi göstererek hakaret etme zemini hazırlar, onu anlayamıyorum. 1450 entry içinde, kadın erkek ilişkileri konusu da dahil, 10'u geçmez o kelimeleri kullanma sayım (3-5 yanılma payı da bıraktım). bir insan, neden 44 tanecik entrysi içinde, böyle bir iftiraya yer ayırır ki? sabah akşam demiş bir de... kimleeer kimler nerelerde yazıyor?
    hayır, etrafa çamur atacaksan, olan çamuru at bari (illa ki vardır). o bile 1 gram zeka istiyor. böyle haybeden sallamak ayıptır.
  • nick altını bu saatten sonra biraz zor dezenfekte edecek yazar. takıntılı gibi 15 dakikada bir olmak üzere 3 tane saçma sapan içerikli mesaj yollamış bana. bir de kendince sözlük kuralları icat etmiş, onları yazıyor falan. şu çok ilginç değil mi?

"zaten birine haksız bir ithamda bulunduysan ve o safın nick altında, o görene kadar kalıyorsa o hakaretler, bunun özrü editlemedir."

ahahahaha ne alaka lan? sana ne be? hatırlasam sonuna kadar gideceğim zaten, hatırlamadığımdan uzatmamaya çalıştım. şu an görüyorum ki sen havuç seven cinsten değilmişsin. bana attığı mesajlardan anladığım kadarıyla bu kızcağızın erkek arkadaşı bile varmış, vallahi çocuğa acıdım. yokluk insanlara neler neler yaptırıyor azizim, bu kızın ikili ilişkilerde nasıl bir gaddarlığa sahip olduğu ta buradan gözüküyor. değse bari.
  • nick altında gezen çamur kütlesi farketmese de nick altını çoktan dezenfekte etmiş olan yazar.
    yeni hakaret ve asılsız suçlamalar da çok umrumda değil açıkçası. o potansiyeli ilk mesajda farkettim zaten.
    böyle bir şey yapmam hiç, ilk defa oluyor, diyerek inandırıcı olmayan özeleştiri görüntüsü altında yazdığın yalanı silip; 2 gün sonra sen niye silmiyorsun, ben de canlandırırım bak , diye tehdit etmek zaten normal psikoloji işi değil. silme de o aptal mesajları yazmaya bahanen olmasın.
    sözlükte mi yazıyoruz, kreşte kötü yetiştirilmiş şımarık çocuk mu avutuyoruz belli değil.
    edit: ayrıca, davranışımın; şahsıma yazdığı düşük zekalı, takıntılı, despot karı suçlaması ile hiç ilgisi yoktur. kendisinden mesajını silmesini hiç talep etmediğim gibi, bu gibi durumlarda nasıl davranılması gerektiğini de köpeğime aldırdığım eğitimde, eğitimcimizin tavsiyeleri sonucu öğrendim. oğlum gayet iyi durumda. darısı cool as fuck ın başına.
  • (bkz: 8 mart 2013'te ekşi sözlük'te yazar olan kadınlar)

sözlüğe bununla gelmiş olsam utanırım, bu bana sözlük adabı öğretmeye kalkıyor. utanmıyor, bir de mesajdan tavsiye vermeye çalışıyor. skeç karakteri gibi. yazıyor, yazıyor, daha çok yazıyor. kendini bir türlü ifade edemiyor. sorunlu bir karakter olduğu için bir türlü hırsını kontrol altına alamıyor. psikolojiden, eğitimden bahsedecek son insan belki de ama ağzından bu kelimeleri düşürmüyor. herkes kendinde ne eksikse onu ağzına sakız yapıyor. kendisiyla daha çok dalga geçeceğim. yutamayacağı lokmaya hamle yaptı, şimdi yavaş yavaş boğulacak. hatta şu an bile boğulmaya başlamış olabilir, laf sokacağım diye köpek möpek oğlum bir şeyler zırvalıyor. tabii ki köpeğin şimdi iyi durumdadır, 16 yıllık eziyetin ardından senin gibi bir tipten kurtulmuş, toprak olmuş ahahahahahaha. darısı diğer köpeğine, başka türlü senin gibi birinin elinden nasıl kurtulacak ki?
  • sözlüğe doğru olmadığını bile bile entry giren cool as fuck tarafından, yazarlığı beğenilmeyen; 2 gündür, hasta ruhlu biriyle muhatap olmak zorunda kalan bir yazar. (kabul, biraz da benim hatam, insan yerine koymak)
    iftira atmaktan bile utanmayan, nereden zarar verebileceğini şaşırmış bir hadsiz bir yazarın, bir şeylerden utanabilme kapasitesi olması, inandırıcı olmasa da iyi. en azından istiyor belli ki yapamasa bile.
    16 yılı beraber geçirdiğim tarçın'ın ölümüne, sırf hakkında yazdığım doğru olan entryi silmedim diye, kahkaha atan bir mahluk , sadece midemi bulandırabilir. gerisi -gerçekten- uzmanların işi.