şükela:  tümü | bugün
 • bodrum'da bu kış açılmış körfez ve adamik'e rakip rock bar. hemen körfezin ordaki wafflecının yanından giriliyor. hakkaten eski bir ortaçağ kulesi görünümü verilmiş, özellikle kemerli kapısının üstündeki kalkan balta kombinasyonu hoş. ancak üst kattan aşağıya sallandırılmış model uçak ve girişindeki bodyguardlık yapan üniformalı iki güvenlik görevlisi ise bu ortaçağ görüntüsüne tezat kalmış.
 • ortam, havadarlık, ferahlık, genişlik vebenzeri pek çok alanda tam not almakla birlikte müzikleriyle kanımca körfez'in gerisinde kalan, bir de şu yüksek volüm işinden ötürü bırak sohbet etmeyi barmene sipariş vermenin bile imkansız olabildiği mekan. gene de çokça umut vadediyor, keşke sadece bodrum'da değil gümbet ve muadili her yeri yapış yapış kıç-meme şarkıları ve dallama ingilizler tipi eğlence anlayışıyla dolu şirin beldelerimizde de böyle yerler açılsa..(bkz: aferin)
 • barmenin söylediğine göre nisan 2006 da açılmış,bodrumdaki aşmış rock bar.her konuda gönlümüzü fethetmiş mekandır.en yakın zamanda istanbula da açılmasını bekliyoruz.ayrıca ülkem sınırları içerisinde gördüğüm en güzel rock bardır.fiyatları da yaz 2006 itibariyle şişe bira 6 ytl,arjantin 7.5,vodka 10 ytl,tekila shot 8 ytl şeklindedir.ayrıca muhteşem kafa barmenlere sahiptir bu mekan.dadından yinmez.dekorlar da şahanedir.

  ha mekan olarak waffle cıyı oldu göremezseniz eski arbys in yerini biliyorsanız onun hemen yanında.
 • (bkz: rock city)
 • alman bir bayan garsonu var azicik türkce biraz ingilizce bilen.. kendisine yavşama niyetli sarilip dans etmeye yeltenen genclere dönüp "ohaaa " diyo mesela.. kapisinin girişindeki waffle'ci takdire şayan olmakla beraber gecenin bi saatinden sonra cikip körfeze yol almak vacip olmakta..
 • en en en eski bbc barın *yerine kurulmuş avluvari atmosferiyle sevdiğim mekan.
 • körfezin kalplerdeki yeri ayrıdır ama pabucunu dama attırmıştır mekandır kule. kilise tandansı, tool çalan djleri, kendilerini bize adamış barmenleri, kabaran sevimli korumasıyla pek tatlı bir yer olmuş, 28 gecemizi şenlendirmiştir. more you drink wiser you become. bu söz her zaman scottish 'te vukuu bulsa da ceremesini kule çeker.
 • hiç bişeyi olmasa, iyi müzik dinleyebilmek uğruna körfezdeki gibi ayakta sıkış tepiş eziyet çekmemek için bile tercih edilebilecek, nispeten oldukça ferah bodrum barı, ha körfezdeki samimi ortam burada biraz yerini kulüp havasına bırakmış olsada barmenlerin ve çalışanların canayakınlığı o açığı kapatıp tercih edilesi kılmakta mekanı.
 • gece 11, 12'den sonra hele hafta sonu içeride adım atılcak yer olmaz, o saatlerde girmeye çalışınca rezervasyon sorarlar, rock barda ne rezervasyonu yieeaa dersiniz (yalan o boydguarda diyemessiniz) sizde paşa paşa mekanın telefonunu alıp ertesi güne masa ayırtıp o gece için körfeze gidersiniz...
 • her ne kadar scottish sebebiyle 3 den once ve ayik tesrif etmemiz mumkun olmadiysa da calisanlara ve mekana tam not verdigimiz, sacmalamanin tepesine vurdugumuz, pek bi benimsedigimiz, hatta lanet korfeze adim atmamizi bile cok sukur engellemis bulunan alternatif yeni kan, can, street fight mekan. cd, kupe vs. rehin alirlar bi de. her guzel olan gibi agzina sicilacak diye korkuyorum cok.