şükela:  tümü | bugün
  • bodrum'da yer alan bir rock bar dır kendisi. kulenin yanıbaşında olduğu için adı kule sanırım. saat gece 11'e kadar sakindir, bu sebebple 1+1 kampanyası vardır. ne içerseniz için iki tane getirirler. hatta 11'den önce 3 kasa bira isteyip gece boyu içenler de vardır. fiyatları çok pahalı değildir bu sebeple. alternatif - saykodelik rock parçalar çalarlar, ekranda da kliplerini oynatırlar. tavanı yüksektir, içerde sigara içilir, ortada yuvarlak bir boşluk bulunur ve genç kızlar - erkekler orda dans eder.
  • bodrum'un tartışmasız en iyi rock mekanı.
  • bodrum sokaklarında boş boş dolaşırken “aaa ohaa benim şarkım çalıyo”
    diyerek ‘kalp gözlü emoji’ suratımı takınıp sonrasında içeri nasıl daldığımı bile hatırlamadığım mıknatıs etkisi yaratan rock bardır.

genelde tek gezdiğim için barmenler, bulunduğum şehirdeki biricik arkadaşlarım olurlar. onlar beni nerden hatırlasın ama ben onları unutmam. çalışan herkes güler yüzlüdür. yavşamadan mesafeyi koruyan samimi insanlarla karşılaşınca çok çok mutlu oluyorum. bu insanları koruyup kollayalım. zira nesilleri tükenmek üzere.

bodrumdaki ilk ve tek arkadaşım, bu devirde hala tuşlu telefon kullanma yiğitliğini gösteren gökhan, biraz kötü olduğum için soda ikram edip “ seneye ödersin iyi ol önce” diyen buğra ve kapıdaki kafam kadar kaslariyla dosta güven düşmana korku salan badigart minnoşuma güzel sohbetleri, kaliteli müzikleri ve efendilikleri için teşekkürü bir borç bilirim.

buraya instagram hesabını

buraya adresi

buraya da 2013ten beri hiç güncellenmemiş olan web sitesini

bırakıyorum ki entry vatana millete hayırlı olsun.