şükela:  tümü | bugün
  • meral akşener cumhurbaşkanlığında gerçekleşecektir. meral hanım biraz önce açıkladı.

--- spoiler ---

fetö'nün sızmasına göz yumulan kuleli ve ışıklar liselerini yeniden açacağız.
    --- spoiler ---
  • fetö tekrar sızsın diye açılabilir.sonra fetöcü diyince kızıyorlar.
  • askere eski saygınlığı geri verilsin gerçekten. ben tsk'nın bu kadar bitik olduğu bi dönem hatırlamıyorum. tc için demiyorum bak, ordu eski türk medeniyetlerin neredeyse hepsinde baş tacıdır.

edit: he fetö sızsın diye lan. adamın mantığına bak. fetö sızmadan önce orası asker ocağı idi. fetösüz açılamaz diyen andavalları görüyoruz ciddi ciddi.
  • fetö'yü akp kendi eliyle sızdırdı.bize maval okumayın.

ayrıca ''ay hadi inşallah''
  • heybeliada ve diğerlerini de açmalılar. sonra, bölünen seçkin aynı zamanda güçlü ve köklü üniversiteler eski haline döndürülmeli. şeker fabrikalarımız ve mümkünse
    ecnebilere satılan tüm fabrikalarımız geri alınmalı. hayal gibi ama neden olmasın?
  • oraya otel dikmeyi planlayan yandaş müteahhitler ve onların siyasi beslemeleri bu açıklamayı sevmedi
  • anası fetönün gönderdiği abilerin altından çıkmayan köpeklerin tekrar fetö sızar diye karşı çıktığı durum.
    oysa bu köpeklerin o liselere fetöcüleri kimin getirdiğini bilmemeleri mümkün mü ?
    fetöcülerin ordudan atılmasını kimin engellediğini bilmemeleri mümkün mü ?

değil tabiki şimdi bu köpekler akpli sahipleri gelsin bunlarıu badelesin diye buralarda çırpınıyorlar.
  • fetö tekrar sızsın diye açılabilir demiş einstein.

fetö tekrar sızmasın diye devleti kapatıp gidelim o zaman ne dersin?
  • fetö tekrar sızabilsin diyeymiş aktrole bak. fetö sızmasın diye ülkeyi kapatalım o zaman. mantığa bak. zaten aktroll ne mantığı arıyorsun ki paralı yazarlardan.
    açılması elzem olandır. açılacaktır.
  • feto tekrar sızsın diye açılabilirmiş. feto sızabilir diye askeri lise açmayalım o zaman tamam. zekâ seviyesine bak. hem de diğer yandan feto'nun sızmasını akp kolaylaştırmamış gibi yüzsüzlük yapıyorlar.