• bazen en son entry'si 10 sene önce girilmiş, kaliteli yazılar barındıran hesaplara denk geliyorum burada. bazıları çok entry girmiş oluyorlar mesela, bazıları az. terk edilmiş yazlık evleri, yolları, bağları bahçeleri inceler gibi merakla göz gezdiriyorum yazılarına. neden terk etmişler acaba o hesapları, yeni bir hesaptan mı devam etmişler, ne olmuş da o güzel entrylerle bezeli hesaplara 10 sene girilmemiş? yazarına mesaj atsam ulaşır mı acaba? şifresini bile unutmuş mudur yoksa? sonsuzlukta kaybolur herhalde "birader arada ver coşkuyu buraya da, küsmüş gitmişsin" yazsam.
    ya da hayat gailesi, insanlar sen ben gibi hala okuyamıyorlar buraları. kafa kaldırmıyor yine yazsın etsin falan.
    ne yapıyor acaba o hesapların sahipleri şimdi, bir zamanlar bir yerlerde fikir karalıyorlardı, umurlarında mı şimdi kim hangi gevezeliklerle dolduruyor buraları.

gecenin kör bir vaktinde boş boş bunları düşünecek kadar uykum kaçtı şükür.
  • işbu başlık,
    uzun zamandır giriş yapılmamış, ben deyim 10, siz deyin 15 yıldır hesabına giriş yapmayan yazarları ispitleyebileceğimiz, bu nicklerin gerekirse yeniden sahiplendirilmesi gibi kampanyalara ortam sağlayacak, 'senin nick elden gidiyor hacı' gibi muhabbetlere sebep olacak ve eski yazarları aramıza geri getirme ihtimali olan, vefat etmiş yazarların belirlenebileceği ve kendilerine rahmet dileyebileceğimiz, yaklaşık olarak kaç yazarın artık aramızda olmadığını belirleyebileceğimiz bir başlık olabilir mi?

bence olabilir.
    açılışı yapıyorum.

goddess of darkness 10 yıl önce giriş yapmış.

edit: giriş yapıp da entry girmemiş olanlar da entrylerde bulunabilir, ipuçlarından yola çıkarak (son favoriledikleri gibi) bu duruma muhakkak bir düzenleme getireceğim.
  • (bkz: lord eddard stark)
    1 hafta :)
  • hakkaten bazı yazarlar uzun zamandır yazmamaktadır. işin ilginci bunların bazılarının nick altına yazanlar da yok olmuşlardır. iyi film konusu olur bundan.
    (bkz: lanetli nickler)
  • arkadaşlar benim bildiğim o yazdığınız yıl yazarın girdiği en son entry tarihi. nitekim bazı efsane hesaplar var, yazarlar yıllardır entry girmediği halde sözlüğe giren kişiler bu hesaplar nolacak peki ?
  • ceylin 8 yıl.
hesabın var mı? giriş yap