şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • bir yazarsın.
  • ekşi semalarında hızla yükselen, gergin görünümüne rağmen kelebek gibi narin bir kalbe sahip zeki, çevik ve ahlaklı bir yazar.
  • fenerbahçe hakkında yaptığım haklı tespitleri yediremeyip acınası şekilde ağlayan bir zavallı. daha çok ağlayacaksınız.
  • tespitleriyle tam 12'den vuran yazar. okurken "daha net anlatılamazdı" diyorum bazen.
  • #76959883 => kendi gibi dusunmeyenleri, saygi cevresinde disa vurduklari dusuncelerinden dolayi, ahlaksiz, asagilik ve igrenc insanlar olmakla itham eden bir yazar. icinde bulundugu ironiyi kavrayamamak kendi sucu degil, rezil egitim politikalari bunun gibi beyinler yetistiriyor.
  • #77007417 => entrymizde kafasinin pek calismadigini dusundugumuzu belirtmistik. ozel mesaj yoluyla satasmalarini surdurdugu icin su bilinsin isterim. zeka seviyesi 50'nin uzerinde olan herhangi bir insan benim tayyip erdogan destekcisi oldugumu bilir. hayatimin ya da sozlukteki yazilarimin hicbir yerinde dalga gecmek haricinde tersi bir goruntu cizmedim. o yuzden benim tayyip erdogan destekcisi oldugum cikarimini yapmak sadece sizin iq seviyenizin 50'nin uzerinde oldugunu gosterir. ancak bizim mahallede cukunu sallayarak gezen biri var, onun da iq'su muhtemelen 50'nin uzerinde.

not: benim dalga gectigimi belirttigim noktalari kavramak bahsi gecen testte 80'in uzerine cikabilmeyi gerektirir coklukla. sanirim bir takim yazar dostumuz burda cuvalliyor.