şükela:  tümü | bugün
  • espri yapılacak, gülünecek bir şey değil. zaten her boka espri yapılması iyice can sıkıcı olmaya başladı. tek kelimeyle tanımlamak gerekirse: iğrenç.
  • mustafa kemal atatürk'ün bu millete yaptigi en buyuk kotulugun sonucudur.

cumhuriyet,demokrasi ,laiklik gibi kavramlar bir topluma asla bedel odemeden baska biri tarafindan verilmemeli. toplumlar yasadiklari acilardan ders cikarip kendi degistirmeliydi biyle seyleri .

milletimizin 100 yil once kavustugu seylere 100 yil sonra ancak kavusmasi gerekirdi. bir adam cikip belesten bu olgulari bu millete veriyor. olmaz kardesim. olmuyor iste... kimse soylemeye cesaret edemiyor ama bu ulkede arap yayilmaciligi tamamlanmistir. bu millet artik araptir.
  • ihtilal öncesi fransız aristokrasisini andıran tablo. tek fark bizdekilerin aristokrat yerine köylü olması.
  • o arka masada yalnız iki kişi oturuyor, ona anlam veremedim. düğünlerde ki gibi yapın, karışık oturtsanıza. genelde takı takmayacaklara yapılan muameledir.
  • en son bu kadar erkeği bir arada askerde gördüğüm ziyafettir ayrıca.

hatta orada bile kırtasiyede çalışan kadınlar vardı. burada o kadar bile yok.

çıkan orkestra eğer ki cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrasıysa, kadınları bilerek çıkarmışlar.
  • arap dolarları gelsin diye ülkenin neyini peşkeş çektiler yine ,asıl önemli olan o.
  • yine salak muhalefet, yine mal gibi konuşmalar. arkadaş seversin, sevmezsin ki günahım kadar iki tarafı da sevmem. ama adamlar devlet erkanı. kuru ekmek soğan mı vereceklerdi?
    2-karşıdaki şaşaaya meraklı bir grup. toplum olarak salak bir şekilde de örnek aldığımız bir grup. ne bekliyordunuz?
  • o da bir şey mi, araplar nefes alsın diye benim vergilerimle onlarca ağaç dikmişler…

nedir bizim bu her halta tuzlukla koşan muhaliflerden çektiğimiz ya? tiksiniyorum. tik-si-ni-yo-rum…

hazımla ilgili problemleriniz varsa soda için. abuk subuk başlıklar açıp insanların sinirini bozmayın. ben bu salak başlıkları görmek, debe’ye sokulan saçma tanımları okumak, salyalı ırkçı böğürtülerine maruz kalmak zorunda mıyım? zorunda mıyım ya zorunda mıyım? azalarak değil mümkünse bir an önce bitin.

tanım: kötü niyetliler tarafından mahiyeti çarpıtılan sıradan bir devlet yemeği.
  • bir ulus ne kadar düşmüşse, süslü ve gösterişli şeylerle o kadar savurgandir.
  • arap daşşağı yalamayı sevenler tarafından destekelenendir.
hesabın var mı? giriş yap