• banka soymak olabilir.
  • dikkat çekmektir. ben seksiyim mesajı verir. hele bir de ince külotlu çorapsa ne güzel yırtılır o. seksi erkekler eqlesin.

(bkz: #84133638)

edit: ne çok seksi erkek varmış sözlükte. insan gerçekten hayret ediyor.
  • anaokuluna gidiyordur :(

erkeklerin birçoğu bu karanlık dönemden malesef geçmiştir. annesi tarafından üşümesin diye zorla giydirilen bu çorap ileri ki zamanda hafızada hep bir kara leke olarak kalacak ve bu tür başıklara denk geldikçe kanayan yara misali can acıtacaktır.
  • (bkz: ankara ayazı)
    donma tehlikesine karşı korunma amaçlı giymiştir
  • esas merak ettiğim tür bu.

annem bana çocukken kumaş pantolonun içine külotlu çorap (ya da ona cok benzer bir şey bilemedim) giydirir, öyle okula gönderirdi. o kadar rahatsiz bir şeydi ve hareket kabiliyetini kısıtlıyordu ki, resmen south park karakterleri gibi yan yan yürüyorduk. ne amaçla giydik acaba.
  • otoriteye başkaldırıyordur. kibar, kararlı ve tavır alabilen bir bey. kutlarım.
  • kalkıp dantelli değil kalın çocuk tipi olandan giyiyorsa üşüyordur anasını keseyim.
  • efenim, külotlu çorap giyen erkeğin amacı seksi olmaktır.
    şuraya bir tecrübemi bırakayım: otelde mod görevinde olduğum bir gün; takım elbiseli, konuşmaları ve tavırları düzgün iki erkek gelip twin yataklı bir oda tuttular, gayet normal buraya kadar.. sonra bunlardan biri çıkış yaptı 1-2 saat sonra, 15-20 dakika sonra da diğeri geldi minibar ödeyip çıktı. ödediği minibarı teyit etme amaçlı odaya çıkan kat görevlisi arkadaş odada bir poşet içerisinde kullanılmış külotlu çorap, dantelli jartiyer, file çorap, uzun saçlı peruk ve prezervatif bulmuştu.
    yani bu kamiller odada fanfinifinfon hemde eşyalı...
  • operasyona giden bir asker olabilir. botlarının içine de ped koyarsa; eksi on derecede, tam takım günde yirmi kilometre yürüyebilir.
hesabın var mı? giriş yap