şükela:  tümü | bugün soru sor
 • daha önceki açılmış olan kültür sanat whatsapp grubunun deaktif olması ve güncellenmemesi neticesinde tekrar canlanma adına iş bu başlığı açma ihtiyacı hissettik.

  amaç: yazar ve yazar adaylarının sinema, fotoğrafçılık, resim, heykel, gezi gibi kültürel faaliyetler hakkında birbiri ile istişare ve yazar ve yazar adaylarının etkileşim halinde olmasıdır.

  gruba katılmak için yazar adayımız @heeheeaynenkardes'e özel mesaj yolu ile çok kısa kendinizi tanıtarak talepte bulunacaksınız. kendisi insiyatif kullanarak size whatsapp grup davet linki atacaktır.

  not: kız erkek karışıktır.
  not2: gelen yoğun mesaj üzerine tek tek inceleyip alım yapıyoruz. alımlar birkaç güne başlayacak.

  not3: kendinizi tanıtma aşmasında yaşınızı ve ne işle iştigal olduğunuzu yazmanız iyi olur, isim vermek zorunlu değil ama numara verip de isim vermeyen olacağını da pek düşünmüyorum zaten.
 • kültürlü, entelektüel bireyler olmak önemli özellikler. amacına ulaşan bir grup olur inşallah.
 • ekşi dışındaki platformlarda da bir araya gelebilen gençler nadir de olsa sürdürülebilir ve güzel işler yapıyor, arkadaşlıklar kuruyor ve işe yarar paylaşımlarda bulunuyor.
  bazı kurallar koyup bunlara uymayanları uzak tutarlarsa faydalı olur. birkaç whatsapp grubu tecrübem ve dahil olduğum birkaç grup var.

  üç aşağı beş yukarı belli oluyor insanların niyetleri. niyeti iç dünyasını beslemek olan gençler bir araya gelirse buna ancak sevinebilirim.