şükela:  tümü | bugün
  • d-smart 279 nolu kanalda çıkan çok güzel bir belgesel kanalı.

tarz olarak şehir belgeselleri, arkeoloji, el sanatları programları yapıyorlar.
  • türksat üzerinden de yayın yapan , serdar kılıç belgeselleri, arkeoloji ve anadolu sanatları üzerine yayın yapan güzel bir kanal umarım 2 ay sonra ömer çoşkun un ölü dirilten haplarına ve 5 kavanoz bal alana araba veren reklamlara kurban gitmez.
  • ne zaman açsam izlenesi bişeyler yayınlamakta olan kanal.
  • türksat uydusunda yakaladığım sinemaseverler için keyifli bir kanal... gün içinde güzel filmler yayınlıyorlar, saçma sapan reklamlarla falan da bölmüyorlar, kanalı takibe aldım bakalım böyle mi devam edecek.
  • tesadüfen uyduda denk gelip hayran kaldığım kanal. reklam aralarında can yücelin kendi sesinden şiir, yerli arkeoloji belgeselleri ya da usta yönetmenlerin klasik filmlerini yayınlıyorlar, öyle söyleyeyim.
  • yakında adı "tele 1" olacak olan muhalif kanal. kadrosunda merdan yanardağ, tuncay mollaveyisoğlu, ataol behramoğlu, emre kongar, haluk şahin, ümit zileli, enver aysever gibi güçlü isimleri barındırıyor. umarım artı 1'in yaşadığı sonu yaşamaz.

(bkz: tele 1)
  • son birkaç gündür yeniden tv izlememi sağlamış kanal. yakında kapatılacağını düşünüyorum nedense. kanal olağanüstü yayın yapmıyor aslında, ülke olağanaltı.
  • frekans bilgileri aşağıdaki gibi olan ve yakında merdan yanardağ yönetiminde tele 1 adıyla devam edecek olan tv kanalı. türksat 11.824 solarite, 8000 vertical ve dsmart 273. kanal ve digiturk 230. kanal
  • 1 ay ömrü var, sonra kapatılır.
  • az önce (30 sn kadar) yakılarak öldürülen askerlerin haberini yaptılar. davutoglu'nun "ısid öfkeli genclerdir" sözlerinin yanı sıra "artık ısidliyim" vb. sözler sarfeden yandaslardan da bahsettiler haberde. ben de böylelikle ilk defa tv'de bu haberi görmüs oldum.

halk tv'ye baktım bu kanaldan önce haberi verecekler mi diye, maalesef yarım saat boyunca ataturk heykeliyle ilgili haber yaptılar ama yakılarak öldürülen askerden bahsetmediler. eger yaptılarsa haberi biri mesaj atsın bana editlerim entryi.