şükela:  tümü | bugün
  • linkine baktığım ve tıklamadığım haber. yok öyle beleşe sözlük üzerinden hit kasmak. gidin nitelikli içerik yazın öyle alın hitinizi, sansasyonel başlık atalım, ooh gelsin hitler. peki.

yazarı tanımam, belki iyi niyetli paylaşmıştır. bilemeyiz. ama bir çok yazı ve başlık bu gözetilerek yazılıyor artık.

edit: başlık başa, kuzgun leşe
    niye kaçıldı bilemiyorum, ss filan da almamıştım. geçmiş olsun.
  • yıllardır pek çok gazetecinin altını çize çize vurguladığı ama değiştiremediği durum...
    son örneği meltem cumbul'un semih kaplanoğlu'nun elini sıkmaması sonucu açığa çıkmıştır
  • resim, müzik, sinema, tiyatro haramdır diyenlerin daha uzunca bir süre değiştiremeyeceği durum.
  • maalesef yerinde bir analiz.
  • hic kimsenin "hadi oradan" diyemeyecegi bir sosyal tespittir. sosyolog dr. ismail beyefendinin onunde saygiyla egiliyorum.

not: baglantisi verilen siteye hit kastirmak istmeyen arkadas! girmeyecegim okumayacagim falan demissin de sen buraya bir entry girdiginde kac kisinin bu basligi gormesine vesile oldugunu ve dolayisiyle kac kisinin o linke tiklayip hit kastirdigini biliyor musun? once bunun hesabini yapmani tavsiye ederim. bence baglantisina hit kastirmak istemedigin basliklara entry girme. bir birim engelleyeyim derken bin birim bagislamis oluyorsun. su teknolojiyi yazilimi medyayi ogrenin artik