şükela:  tümü | bugün
  • ben açtım başlığı gerisi gelir umarım.

edit 5 : yeniden hortlatıyor ve form yayınlıyoruz. yeşillendirebilirsiniz (sorularınız için) şimdilik sadece istanbulda çalışıyoruz.

müzik,çizgi roman,koleksiyonculuk,filmler,sporlar,hobiler,fantastik her şey hakkında konuşabiliriz

ayrıca dinler,materyalizm,spiritualizm,nostalji,parapsikoloji,strateji oyunları sevdiğim diğer konular

bir şeyler öğrenmek ve öğretmek isteyenleri beklerim (öğrenmeyi daha çok seviyorum)

referanslar : bob dylan,pink floyd,felsefe,john lennon,leonard cohen,freddie mercury,modern sanat,şiir

(bkz: fantastik arkadaş arayanlar veritabanı)

edit 1 : başlık az zamanda büyük ilgi görmüş bu sevindirici bir şey demek ki ihtiyaç vamış üzüldüğüm noktaya da değinmeden geçmeyeceğim buraya kız düşürmek için geldiğimizi sananlar kızın bu tarz şeylerle düşmediğini çok iyi bildiğimizi bilmelerini isteriz düşecek kız her yerden düşer burada amaç farklı zaten okursanız formda cinsiyet,din vb şeyler yer almamakta

ikinci bir konu hiçbir şeyi bildiğimizi iddia etmiyoruz kesinlikle artistlik taslamıyoruz amacımız hem öğrenmek hem öğretmek ve kaliteli insanlarla tanışmak.

edit 2 : hala kız düşürmek diyenler var biz kızın böyle düşmediğini biliyoruz, kızlarımızın da salak olmadığını biliyoruz bunu o dar kafanıza sokun ve olumsuz düşüncelerinizi başka bir yere kusun.

edit 3 : formu kaldırmış bulunmaktayız ordu kurmuyoruz sonuçta ama ilerde yeniden servise girebilir

edit 4 : hala kız düşürmek diyen hödükler var herkesi kendileri gibi sapık zannediyor olsa gerek bu kişler...başlığımı çekememişler belli ki onlar için (bkz: küfürlü arkadaş arayanlar veritabanı)
  • +1 ile destek verdiğim veritabanı.
  • kim milyoner olmak ister?'e telefon jokeri mi arıyorsunuz? kaliteli ve kültürlü olmayanların daha çok geleceği başlık.
  • fularımla katıldığım veri tabanıdır. yeşillendirebilirsiniz.
  • kültürlü müyüm bilmiyorum ama kültürlü arkadaş kulağa hoş geliyor diyerek +1
  • kendi kız arkadaş grubumuzda sohbetimizde kültür ve entelektüellik üzerine bir tinder'in versiyonunu bekliyorduk.

şimdilik bunun flörtsüz sadece arkadaşlik versiyonu ekşi başlıklarında da olabilir. kutsal bilgi kaynağı adı gerçek olur.

kimbilir yeni bir arkadaşlık app temeli olabilir.
  • postmodern edebiyat ve dini metinlerin edebi metinlere yansıması ve ya insan psikolojisinin patolojik kökenleri üzerine muhabbet etmek isteyen buyursun.
  • (bkz: #71438674)
  • işte uzun zamandır aradığım veritabanı.

yazın madem beni de +1 imle.

vicdani edit : sözlüğün içine sıçıldı zaten yazmıyorum tanım falan.
  • felsefe, müzik, edebiyat, sinema; daha sayamayacağım bilimum hobi ile katıldığım veritabanı.

lisanslı pink floyd dinleyicileri yazmaktan çekinmesin.

edit: insanlar ortak yönlerinin olduğu birileri ile cinsiyet fark etmeksizin tanışmak isteyebilir, bunu tutup egoistlikle bağdaşlaştırmak saçmalıktır.