aynı isimde "kulüp" başlığı da var
  • yamulmuyorsam 2021 sonu veya 2022'de netflix platformunda çıkacak olan yerli dizi (film de olabilir) maksim gazinosu zamanları ve ünlülerine de yer verilecek. en son kadıköy lisesi'nde çekimi ziyaret etmiştim. baya para harcanan prodüksiyon ve iyi bir iş çıkacağını düşünüyorum.

edit: bazı sahneler bile yeniden çekilmiş. efektli vs değildir. camianın saygın kişileri de rol almış deniliyordu.
  • 5 kasım’da yayımlanacak netflix dizisi.
  • fragmanını beğendiğim dizi. gökçe bahadır çok hoşuma gitti.
  • fragmanını izleyince merak ettiğim dizi. gökçe bahadır'ı severim. iyi bir projeye benziyor ama izleyip göreceğiz bakalım.
  • fragmanından gördüğüm kadarıyla türk sinema tarihinin görüntü yönetmenliği en iyi olan filmi geliyor gibi hissettim
  • setinde bulunmuştum çekim aşamasındayken gerçekten emek verildiği çok belli ve kaliteli bir iş gibi duruyordu umarım ekranlarda da öyle durur.
  • umarım netflix türkiye adına yakışmayacak şekilde güzel bir dizi çıkarır.
  • kasımda çıkacak olan netflix dizisi. oyuncuları güzel izlerim ben bunu umarım güzel olur.
  • sonunda netflixte heyecanlandıran bir türk
    dizisi. heyecanla bekliyorum.

edit: diziymiş.
  • türk yapımları arasındaki en iyi “netflix original” dizisi geliyor diyebilirim. görüntü kalitesi ve konusuyla şimdiden kendisini fark ettiriyor.

5 kasım 2021'de netflix'te yayınlanacak olan dizi.

edit : dediğim gibi de oldu. final bölümüyle yıkıp geçti.
hesabın var mı? giriş yap