şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kıymetli kaidenizin yüksek müsadesiyle, zevk-i sefa alemine kabul buyurulma dileğimi nazarınıza arz ederim, efendim.
  • sadece fetö değil. fetönün arkasında olan uluslararası gruplarında destek olduğu klüptür. milli takım dahil bütün takımlar avrupada doğranırken bunlara hep tarafsız hakemler düşerdi.
  • ön edit; başlık ve tespit sıçıp kaçan orospu evladı; cimator

her ne kadar başlık sahibinin "orospu evladı" vb ifadelerine katılmasam da medyada son zamanlarda yer alan haberlere istinaden tahminimi söylüyorum; emin değilim ama bu kulüp beşiktaş olabilir. şöyle ki;

inönüde locaya 500bin dolar ödeyen zaman gazetesi

beşiktaşta fetö temizliği

uğur borallı haber

enes kantere imzalı forma

ancak her ne kadar avrupa maçlarında 8-0, 6-0 gibi facialarla bizi rezil rüsva etmiş, müzelerindeki kupayı şike itirafı olarak iade etmiş ve ahlaksızca şike yaptıkları için avrupadan men yemiş olsalar da başlık sahibini federasyon başkanımızın dahi taraftarı olduğu bu güzide kulübümüz hakkında daha yumuşak ifadeler kullanmaya davet ediyorum. orospu evladı vb ifadeler beşiktaş gibi süleyman seba'yı harcayan, nice ahmet dursunlar yaratmış bir camiayı tarif ederken kullanılmamalıdır.

başlık sahibinin verilmeyen kırmızı kartlardan, penaltılardan falan bahsettiği bölümden pek bir şey anlamasam da umarım zamane başkanlarının yağmurlu havalarda sürdükleri tarlalardan bahsetmiyordur. zira aziz başkan gibi çiftçiliğe meraklı, değerli, ahlaklı bir kimseye de hakaret etmesini kabul edemem.

her neyse, içinizi ferah tutun satılmış karakaltaklar ve bir keyifle başlığa tıklamış şikeci ibneler, ligin tertemiz 4 yıldızlı babası burada. şampiyonluğa giden bir imparatoru daha önce kaç kez durdurabildiniz ki?
  • cagne ye 10 milyon euro boşa vermisiz. baksana üstteki yazar nasıl geçirmiş başlığı açana. değerlendirsenize bu yerli çocukları..