şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saçma sapan sidik yarışı içeren futbol başlıkları yerine gündem olması gereken başlık, eğer bir şeylerin düzelmesini istiyorsak yöneticiler diken üstünde olmalı, transferler sorgulanmalı.
 • yav bu adamdan da bana gına geldi artık. futbolun karanlık yüzünü yazıyorum ayağına hiçbir şey anlatmadan, belge ortaya koymadan sürekli karalama kampanyası yürütüyor. haydi diyelim ki böyle şeyler var. kaç tane kulüp bunu yapıyor? haydi 100 olsun. e geri kalanlar ne olacak?

  bunun aynısını geçen gün serdar ali denilen sakallı da anlatmıştı. babadan oğula nesil herhalde bunlar. kardeşim elinde kanıt var mı? varsa koy de ki x kulüp y menajere şu kadar vermesi gerekirken bu kadar ödemiştir, aha bu da belgesi. yoksa oturduğun yerden komplo teorileri uydurmayı bırak. lan bizim millet ne meraklı ya antin kuntin teori dinlemeye. hayreti mucip.
 • up'lanası başlık. dönen pisliği zaten az çok biliyoruz ama bu yazıyla daha net bir fotoğraf çekilmiş.

  not: kanıt isteyen dallamaları menajerler birliği parayla tutmuş sanırım.
 • herkesi kendi gibi satılmış sanan manipülasyoncu davarlara ağır gelmiş yazdıklarım. iyi o zaman kanıt olmadan ben de çıkayım ağzıma geleni üfüreyim. nasıl olsa kanıt sunmama gerek yok. osur osur ipe diz.

  ulan ekşi sözlük'te 2002 yılından beri yazıyorum bu kadar salağı hiç bir arada görmedim. resmen altın nesilsiniz avradını sikeyim. hayreti mucip.
 • illaki soyuluyor, besiktasin nasil soyuldugunu uzun yillar takip ettigim icin biliyorum, anlatayim;

  besiktasin atiyorum bir forvete ihtiyaci vardir, o forvet asla alinmaz, surekli oyuncu bakiyoruz alicaz derler, taraftarda hep bir transfer beklentisi olusur, bu beklentiden istifade ederek surekli baska yerlere baska alakasiz oyuncu alirlar, forvet gelmez, devre arasi alacaz derler, devre arasi transfer baslar 5 tane daha adam alirlar hicbiri forvet degildir, lig biter bitmez alicaz derler. taraftarin transfer beklentisi bitmez, bu beklentiden dolayi transferde hic bitmez, ne idugu belirsiz adamlar gelir gider surekli.gene forvet yok, lig biter bitmez alicaz derler, bu dongu sonsuz bir dongudur hic bitmez.. bu sayede alinan komisyonlar cukkalanir..