• güzel açıklama. el altında dursun, yarın öbür gün bir hanım alırsam ilk söyleyeceğim cümle olacak.
  • yazıyı okuyunca benim anladığım taşıyıcı annelik yasal düzenleme ile getirilsin demiş. bence doğru demiş. taşıyıcı annelik türk hukukunda olmadığı için insanlar kuma getirip doğan çocuğu nikahlı eşin çocuğu gibi yazdırıyorlar. bu da soybağı açısından sakıncalar yaratıyor demiş.

kumalık yasallaşsın talebi nerede var biri bana anlatsın.
  • artık çalışmak istemeyen, bir karısına bakamayan erkekler 4 kadın alıp 4ünü de temizliğe gönderip mis gibi yaşayabilecek yani.

yaşasın kaygısızlar tipi hayat!!

müstehak..
  • taşıyıcı anne ile düzenli olarak yatmak ne tip bir beynin ürünüdür diye bir soruyu akla getirmiştir.
    beyin, karakter, beceri, eğitim, kültür, ne kadar doğru düzgün şey varsa hepsinden yoksun olup çükünü kendine efendi yapan dangalakların büyük buluşu.
    sen yoksun zaten sadece çükün var.
  • bir maruzatı ifade edeyim derken de bu kadar saçmalanmaz ki. profesör demek istediğini düzgün anlatamıyorsa verdiği eğitim nasıl acaba.

anlık boşluğuna geldi diyelim, bence kendisi ailelerin çocuk sahibi olma konusundaki sıkıntılarının hukuktaki eksikliklerden kaynaklandığını bunun çözülmesi gerektiğini demek istiyor. bunu yaparken de kendince kuma olgusuna saçma bir anlam yüklemiş. yani inşallah böyledir.

yoksa 3. karısını kuma diye alırken çocuğu düşünen biri yoktur diye düşünüyorum.
  • okumadan yorum yapmamak lazım. ayrıca haber sitesinin kışkırtıcı başlığına da sokayım afedersiniz.

kadın demiş ki özetle; türkiyede insanlar taşıyıcı annelik yasal olmadığı için çocuk yapma amacıyla kuma muhabbetine giriyor. teknoloji madem izin veriyor biz taşıyıcı anne düzenlemesini hukuki olarak getirelim ki kuma vb olaylar azalsın.

kadın aslında gayet güzel açıklamış maruzatını.
  • (bkz: kare as)
  • bir çok kişinin ya okumadığı ya da götü ile okuduğu açıklamadır.

özetle: kumalık yasallaşsın demiyor. kumalık olayını ortadan kaldırmak için taşıyıcı annelik yasal mevzuata sokulsun diyor.

ne malmışsınız, ağzım açık kaldı.
  • bir başka ekşi tipi sazan avi.
    kim okur kim yazar ortaya çıkıyor.

allahını seven yorumlamadan önce bilgilensin. açıp haberi okusun.
hesabın var mı? giriş yap