şükela:  tümü | bugün
  • çok çabuk, bir çift ayak basması ile yok olan izlerdir.
  • güzel insandır kendisi.
  • feriştah karakterinin vücut bulmuş halidir. fentezi dünyasında yaşamaktadır.
  • keyifle takip ettiğim, gülümseten yazar...
  • iyi bir insandır. insan dedim anladınız varsayıyorum.
  • sanırım uçurulmuş olan ekşi sözlük yazarı.
  • ulan o kadar sığır varken sözlüğün feriştah yengesini niye uçuruyorsunuz ? ne güzel fentezilerini okuyup cinsel ufkumuzu genişletiyorduk.

tanım : cinsel yazar *
  • kendisini sadece cinsellik olarak görmeyi ben çok yanlış buluyorum. yer yer gülümseten, yer yer hüzünlendiren, evet yer yer tahrik eden ama ne olursa olsun bunu karşısındakilere gayet güzel aktarabilen bir yazar. aramızda herhangi bir konuşma geçmemiş olsa da kendisinin gerçekten iyi ve renkli biri olduğunu düşünüyorum. içindeki o çocuk ruhunu kaybetmemiş biri ne kadar kötü olabilir ki zaten? ve çocuk ruhlu olduğu kadar da güçlü bir insan bence.

herkesin özellikle dikkat ettiği cinsel içerikli entrylerine gelecek olursam, benim çok hoşuma gitti. türkiye'de kadınların bahsedemeyeceği ve hatta belki hissedemeyeceği şeyleri böylesine bir anlatımla içinden geldiği gibi yazması bana çok güzel geldi. yaftalamadan, damgalamadan bakmamız ve desteklememiz gerektiğini düşünüyorum. keza biz erkekler istediğimiz gibi onun bunun orasına burasına koyuyoruz, döşüyoruz, neler neler yapıyoruz. bırakın da bir kadınımız da bunları güzel bir dille, bizim gibi kabalaşmadan anlatsın.

ben kendisine şahsım adına çok teşekkür ediyorum. ve yazılarının devamını bekliyorum. yine o samimiyetle, yine içinden geldiği gibi ve yine içindeki çocuğu kaybetmemiş, çoğumuzun aksine hayatta güçlü kalabilmiş o kişiliğiyle.
  • "ahaha büyük trol müsünüz acaba?" diye az önce mesaj attım, şimdi de sol frame de görüyorum. lan yoksa kafayı mı yiyorum acaba? mesajima cevap vermese de bence güzel insan, güzel bir kafası var ve okudukça okunulası gelen entryleri.