şükela:  tümü | bugün
 • marmarise 25 km uzaklıkta, çok büyük olmayan süper bir koydur. bu koyda sadece 2 tane otel bulunur. kafa dinlemek isteyenler için çok uygun bir mekandır. sessiz, ormanın ve denizin içinde gürültüden ve kalabalıktan uzak bir dinlenme yeridir. ne marmarise ne bodruma nede çeşmeye benzemez.

  denizi temiz ve berraktır. 5-6 m ye kadar denizin dibindeki kum, taş, balık vs.. ne varsa görebilirsiniz. genel olarak taşlı bir sahildir fakat denizin içi kumlu sayılır fakat yosun yoktur.

  doğuş gurubuna ait bir malikane vardır burada. çok büyük bir alanı kapsar, heliportu, iskelesi ve plajı kendine aittir. nedense güvenlik çok sıkıdır.

  ama siz bu yazdıklarıma aldanmayın. gidin çeşmeye, marmarise, bodruma. çok güzel yerler oralarıda. kumlubük hep böyle sakin sessiz kalsın, kirlenmesin, bozulmasın.
 • hollandalı ahmet'in yeri adlı enfes yemeklere sahip bir mekana ev sahipliği yapan harika bir koydur. kara yolu ile ulaşımı biraz çileli olsa da gidilip görülesi yerdir.

  snorkel ve maske ile denizde zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceğinizi garanti edebilirim. çoğunlukla ulaşım deniz yolu ile yapılmakta bu sebeple sakin bir şekilde gününüzü geçirebilirsiniz.
 • burada bi işletme vardı, şezlonglarını filan kullanmış, restaurantında yemek yemiştik. o işletmenin adını bi türlü hatılayamıyorum allahını seven bi yardım etsin, neydi o işletmenin adı?
 • marmaris'e bağlı turunç ve amos'u geçtikten sonra sizi karşılayan bir koy.

  bu çevrede tatil yapıyorsanız mutlaka uğramalısınız. hem marmaris turunç yolundaki muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz , hem de hala bozulmamış , betonlaşmamış , sahilinde şemsiyelerini dikmiş insanları görebileceğiniz bir koy görmüş olursunuz. denizi berrak ve orta sıcaklıkta. otel tek tük var. kesinlikle beach club ve oteller tarafından işgal edilmiş durumda değil. havlunu at sahilde yat şeklinde. su sporları severseniz bir tane işletmeci var. yoluna gelirsek her muhteşem koy gibi virajlı , ama başta da dediğim gibi muhteşem manzaralar sunuyor , keyifli bir yol.
 • önce turunç a gidin, oradan amos o gecersiniz. amos sahile ugrayin ama devaminda antik kalintilar var mutlaka onu da görün. antik bölgede seyir tepesi denilen yerin manzarasini gördükten sonra tesekkur edersiniz bu tavsiye icin. ordan da kumlubük e devam ederseniz bu muhtesem gezintinin finali olur. sessiz sakin biraz daha gözlerden uzak kalmis bir yer. özellikle amos ve kumlubuk un denizi cok temiz turunc onlara göre fazla yosunlu ve kalabalik bir deniz. ıyi eglenceler
 • bugün ugradım buraya deniz tertemiz yosun tok sesiz sedasız bir yer. yol kenarında her yanı güvenlik kamerası ile donatılmış enteresan bir villa gördüm. acaba malum şahsın mi derken ekşici kardeşlerimize göre doğuş grubuna aitmiş.