şükela:  tümü | bugün
  • isminin son derece itici olmasına rağmen başarılı bir restoranlar zinciri. astoria şubesinden gayet memnun kalmaktayız punto'nun salatalarıyla kıyaslıyorum da malzeme ve fiyat açısından 2-0 önde.
  • ismindeki esinlenme için (bkz: kebab box)
  • şu meşhur fiyat performans kıyaslamasının kralını sergileyen zincir. kumpirini bilmem de salata ve tavuk çeşitleri denenmeli. iki kişi 20 liraya gayet leziz bir yemek yiyebilir.
  • super salatalari olan mekan. kumpiri de cok iyi.
  • körili tavuğu güzel yapıyorlar, salataları da fena değil. pişman etmez.
  • adı kumpir box ama kumpiri rezalet yapan yer.ama soya soslu tavuğuna da laf yok.
  • tavuk dünyası menülerini sırasıyla ctrl+a - ctrl+c - ctrl+v yapmış restoran zinciri. sadece fiyatlarda ufak, tefek editlemeler yapmışlar. fiyat olarak menüleri tavuk dünyasından 2-3 lira ucuzdur. lezzet kalitesi de ona göre biraz daha düşüktür.
  • barbekü soslu tavuğunu tek geçerim.
  • bir sözde restaurant. bugün avcılar pelican avm de ki şubesine gittim. kapısında 4 tane polat alemdar'ın adamları gibi bekleyen elleri önde 4 adam bekliyor. salata isteyecektim daha ağzımdan kelime çıkmadan kapalıyız dedi. nasıl yani açıksınız dedim. yok kapalıyız dedi. neden geldiniz o zaman buraya saat daha 15:00 dedim. iftarda açıyoruz dedi. var mı lan böyle bir şey gerizekalı herif. o zaman kapat 20:00 da aç. sığır. kapıya dikmiş 4 tane japon askerini bekletiyor. heralde her gelene kapalıyız demek için saat 15:00 de bekletiyor 4 çalışanı. böyle de rezil firmadır.