şükela:  tümü | bugün
  • sadece türkiye'de görülebilecek olay..
    evet fetö ihraçlarıymış..
    ve kumpir..
    hayvanat bahçesi müdürünün tübitak başkanı olduğu ülkede oluyor evet..

http://m.haberturk.com/…-satarken-yakalandi-1790775

edit: sevgili(!) yazar arkadaşlar.. bu adamlar hakkında kesinleşmiş bir mahkeme hükmü yok. bu yüzden 'fetöcü' demedim.. yanlış mı yaptım yani? sizin ben cibiliyetinizi sikeyim!
  • yani...

vatana ihanet cezasız mı kalsaydı ?

f16 pilotlarının bazısı da hapishanede.
  • (bkz: vah vah)
  • ha puda bana ders olsun
  • başlıkta madalyonun öteki yüzü konusunda tek kelime yazmamak, fetöcü askerleri halkın gözünde mağdur göstermek isteyen biçare yazar/yazarların beyhude uğraşlardır.

başlık şöyle olabilirdi;

fetöcü f16 pilotunun kumpir satması?

sonuç olarak ihanet ekersen yoksulluk biçersin.
  • beter olsunlar dediğim durumdur.

zamanında çakı gibi çocuklar için, fetö doktorlarının sahte teşhis koyup ilaç yazarak çürük raporu aldırmalarını unutmayacağız.

bu çocuklara çürük raporu verip kendi adamları yerleştirirken sessiz kalanları da hiç ama hiç unutmayacağız.

mecliste "fetö darbe girişimi araştırılsın" önergesini ret eden akpli milletvekilleri ve bunları yönlendirenleri de kesinlikle unutmayacağız.
  • fetöcü ibine yerin dibine girsin de, askeri bir pilot için yazık yahu, lan adam acaba kumpir satarken ne düşünüyordur?

mark target with lantirn/target marked
    arm agm 65/agm armed
    after release, rendezvous point with ateş 4, bearing 065 - checked.

ateş 4 - pençe 2, hedef saptandı atış müsaadesi bekliyoruz.
    pençe 2, beklemede kalın.
    anlaşıldı ateş 4

pençe 2 - ateş 4, hedef meskun mahal, beklemede kalın, heading 240, seviye 472, hold over rega
    anlaşıldı ateş 4, heading 240, seviye 472, hold over rega

pençe 2 - ateş 4, atış serbest

şşşt hacım, alooo, hişşşş aloooo.. nabıyon ya elinde patates daldın gittin, iki saattir bekliyoruz, şu orta boy olanı yap bana. ohooooo kim bu herif ya.
  • ben askerliğimi havacı olarak yaptım. çok başarılı olan bölük komutanımız 1 puan yüzünden pilot olamadı. kimbilir yerine hangi yeteneksizi aldılar sırf fetöcü olduğu için.

bu kumpirciler suçlu mu bilemem ama çok hak yendi orduda.
  • mahkemeden önce hüküm veren çirozları görmemizi sağlamıştır. çomarlardan az farkınız olsun, az dedim.