• ben askerliğimi havacı olarak yaptım. çok başarılı olan bölük komutanımız 1 puan yüzünden pilot olamadı. kimbilir yerine hangi yeteneksizi aldılar sırf fetöcü olduğu için.

bu kumpirciler suçlu mu bilemem ama çok hak yendi orduda.
  • twitin orjinalini verelim

https://twitter.com/…iyet/status/951035016997425152

fetö'den ihraç edilen eski türk yıldızları pilotu kumpir satarken yakalandı diyor tüpçü twitinde.

birgün gelir bu adamlar devrilirse acaba tüpçü gibilerine de hesap sorabilecek miyiz. güzelim paralarına birşey olmasın diye koca ülkeyi peşkeş çeken sabancılara hesap sorabilecek miyiz. eminim bu aileler toptan akpye karşıdır. ama rejimin de en büyük destekçisi. boğaziçi öğrencileri onuru ile hapse girerken, bunlar inanmadıkları bir rezilliğe alkış tutuyorlar. bunun hesabını sorabilecek miyiz.
  • beter olsunlar dediğim durumdur.

zamanında çakı gibi çocuklar için, fetö doktorlarının sahte teşhis koyup ilaç yazarak çürük raporu aldırmalarını unutmayacağız.

bu çocuklara çürük raporu verip kendi adamları yerleştirirken sessiz kalanları da hiç ama hiç unutmayacağız.

mecliste "fetö darbe girişimi araştırılsın" önergesini ret eden akpli milletvekilleri ve bunları yönlendirenleri de kesinlikle unutmayacağız.
  • (bkz: vah vah)
  • ha puda bana ders olsun
  • başlıkta madalyonun öteki yüzü konusunda tek kelime yazmamak, fetöcü askerleri halkın gözünde mağdur göstermek isteyen biçare yazar/yazarların beyhude uğraşlardır.

başlık şöyle olabilirdi;

fetöcü f16 pilotunun kumpir satması?

sonuç olarak ihanet ekersen yoksulluk biçersin.
hesabın var mı? giriş yap